Informacyjnie: LifeKrakówStyle + Wyniki

Dziś notka, na którą wszyscy czekaliście. Po pierwsze pojawią się wyniki konkursu, a po drugie w końcu oficjalnie zdradzić szczegóły projektu blogowego, który ostatnio pochłaniał mój czas. Przyznam, że jest w najgorszym etapie istnienia, bo przy powolnym budowaniu, a raczej wylewaniu fundamentów, ale zaraz wszystko wyjaśnię.  

Na wstępie pragnę wszystkim gorąco podziękować za udział w konkursie i świetne pomysły na przyszłe kopnkursy. Przy okazji jestem dość zaskoczona, że niemal wszystkie wasze pomysły zakładają dość duże zaangażowanie konkursowiczów przy ich wykonaniu. Gosiarella jest z natury dość leniwa, więc wszystkie zdania wymagające odrobiny więcej wysiłku mnie dobijają, ale najwidoczniej jestem odosobnionym przypadkiem. Tak, czy inaczej bądźcie świadomi (ostrzegałam na samym początku konkursu), że część waszych pomysłów wcielę w życie. A teraz do sedna. Ciężko było wybrać jedną konkretną odpowiedź, dlatego wróciłam się o pomoc do Gosiarellowego chłopaka oraz Magdy ze Stulecia literatury. Każde z nas wybrało kilka najlepszych i każdy z członków tego jury wybrał odpowiedź:
"Na kartce napisać "w krainie stron.pl by Gosiarella" ewentualnie wydrukować i z tą oto karteczką zrobić zdjęcie w ciekawym miejscu - ciekawe gdzie by Twój BLOG "zawędrował"
Pomysł autorstwa Karolci, z którą niebawem się skontaktuję. Gratuluję Karolcia! Swoją drogą mam nadzieję, że podzieli się ze mną informacją o nagrodzie, bo jestem ogromnie ciekawa, co wygrała ;) 
Nim wyjdziecie stąd zawiedzeni, mam jeszcze dwie ważne informacje. Zastanawiałam się nad przyznaniem drugiej nagrody, jednak wstrzymałam się, gdyż wpadłam na lepsze rozwiązanie. Za każdym razem, gdy wykorzystam jedno z waszych zadań - osoba, która zgłosiła go do konkursu będzie dostawała nagrodę. I jak? Chyba całkiem nie źle, skoro zamiast jednej nagrody dodatkowej, postanowiłam dać kilka na przełomie czasu? 

Druga informacja była już ponad miesiąc temu zapowiadana na blogu. Przeciekła również na blogu Waniliowej. Postanowiłam, więc wziąć się w garść i sama poinformować Was o nowo powstałym projekcie, który tworze wraz z Magdą ze Stulecialiteratury.pl oraz Agatą z WaniliowychCzytadeł. O naszym wspólnym przedsięwzięciu kilka słów: 
"Projekt LifeKrakówStyle chodził mi po głowie od dłuższego czasu. Nie było nazwy, ani konkretnego planu działania. Istniała sama myśl stworzenia bloga lifestylowego, który koncentrowałby się na Krakowie. Po tym przyszła kolejna myśl, która doprowadziła do podzielenia się moim pomysłem z dwoma innymi Krakowskimi Blogerkami. Wspólnie udało nam się skonkretyzować pomysł i wcielać go w życie. Wierzę, że od tego momentu LifeKrakówStyle będzie skarbnicą wiedzy o życiu w tym cudownym miejscu, a wy będziecie mogli odkrywać wraz z nami jego urokliwe zakątki, pyszną kuchnię, nieskończone możliwości spędzenia czasu lub zwyczajnie ponarzekać na jego gorsze strony. Myślę, że największym plusem tego projektu są 3 różne perspektywy, ponieważ każda z nas, autorek tego bloga, ma inne doświadczenia związane z Krakowem. Każda z nas jest inna. Urodziłyśmy się, wychowałyśmy i dorastałyśmy w różnych częściach Krakowa, historia każdej z nas jest inna, dzięki temu mamy zupełnie inne spojrzenie na życie i nasze miasto."


Na chwilę obecną blog ma 21 dni i jest jeszcze niedopracowany. Szata graficzna ulegnie całkowitej zmianie i całość będzie ogólnie lepsza. Jednak już dziś chciałam Was zaprosić do przeglądania, obserwowania i komentowania! Oto adres: Lifekrakowstyle.blogspot.com