WAŻNE: Zmiany!

Cześć dzieciaczki! 
Dziś będzie wyjątkowo krótko, bo czysto informacyjnie. Gosiarella lada dzień przenosi się na nową domenę! Kolejny post będziecie mogli przeczytać na www.gosiarella.pl (domena jeszcze nie aktywna), tam też poznacie wyniki konkursu z Tajemnicami Gosiarelli, a skoro już o tym mowa, dziś macie ostatnią szansę by wziąć udział, zabawić się w detektywa i zgarnąć „Tajemnice Ali”. Uczestnicy przerośli najśmielsze oczekiwania Gosiarelli, ale całkiem możliwe, że macie coś jeszcze w zanadrzu!

Jest jeszcze druga sprawa! Rozejrzyjcie się uważnie (nie wokół siebie, a po tej stronie!), jak widzicie pojawił się nowy szablon, który ma za zadanie ułatwić i uprzyjemnić Wam przebywanie z Gosiarellą. Wyobrażacie sobie ile krwi i łez zostało przelanych by wszystko wyglądało, jak wygląda? Dużo! Najwięcej wylano nad wyglądem komentarzy i mimo usilnych prób, nie udało się go całkiem ujarzmić. Z tego powodu pojawił się nowy system komentarzy (przynajmniej Gosiarella ma nadzieję, że się pojawił). Spokojnie, on nie gryzie (przynajmniej Gosiarella jest jeszcze cała), dlatego uprasza się o oswojenie z nim i grzeczne komentowanie. 

Na koniec ogromna prośba: jeśli zauważycie jakieś błędy w szablonie to dajcie znać, żebyście nie musieli się z nimi męczyć. I pamiętajcie, że już niebawem spotkamy się na gosiarella.pl 


PS. Zlali Was dzisiaj?
Ps.2 Przypominam o lajkowaniu FB ;)