Współpraca

Trafiłeś do działu poświęconego współpracy - mam nadzieję nieprzypadkowo. Gosiarella doskonale zdaje sobie sprawę, jak cenny jest Twój czas, dlatego przedstawi Ci całą niezbędną wiedzę w pigułce. Informacje na temat Gosiarelli i jej bloga możesz znaleźć na tej stronie.


Interesują Cię także czytelnicy bloga? Co im w głowach siedzi i czy lubią na Różowego Bloga zaglądać. Chyba lubią, ale na wszelki wypadek sprawdź sam w wynikach ankiety przeprowadzonej wśród nich (link). Znajdziesz tam trochę wykresów, a także ich zdanie na temat wszystkiego, co się tutaj dzieje.

Statystyki: Kwiecień 2017

Przejdźmy do najważniejszej kwestii, czyli tego, jaka forma współpracy może nas połączyć. Odpowiedź jest prosta: Każda forma promocji (recenzja, konkurs, wyjazd, patronat, czy akcja niestandardowa.), która będzie interesująca zarówno dla mnie, dla Ciebie, jak i dla czytelników bloga. No dobrze... nie każda. Nie interesuje mnie zamieszczanie banerów i suchych, nijakich tekstów. Stwórzmy wspólnie coś ciekawego! Zastanawiasz się nad cennikiem? Napisz na Gosiarellowego maila, a jakoś sobie poradzimy.  Gosiarella nie gryzie, nie bije i zawsze odpisuje.


Kontakt: gosiarella@gmail.com