TOP 10: KREATYWOWE PYTANIA I ODPOWIEDZI (ZABAWA!)

Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień.

Dziś przyszła pora na... Dziesięć kreatywowych pytań i odpowiedzi!


Oto pytania:

1) Którego bohatera literackiego chciał(a)byś mieć teraz obok siebie?

Tylko jednego?! Dobrze, niech będzie... Stawiam na Wiktorię Biankowską z książki pani Miszczuk. Mój wybór jest prosty - tłukłabym jej teraz książką po głowie za wybranie nie tego co trzeba i namawianie, żeby w końcu wybrała diabła!


2) W świecie której książki chciał(a)byś się teraz znaleźć?

Po raz drugi mój wybór pada na książkę pani Miszczuk (chyba mnie oczarowała). Wiele książkowych światów jest ciekawych, jednak nie chciałabym się w nich kiedykolwiek znaleźć, za to wersja Piekła z tej książki jest tym, co mi teraz potrzeba. Kupa rozrywki, grono najciekawszych martwych ludzi świata, od których miałabym nadzieję wyciągnąć kilka soczystych plotek z ich okresu życia oraz ciepły klimat. 

3) Z którym bohaterem literackim zamienił(a)byś się dziś miejscami?


Ponownie wybieram Wiktorię z "Ja, diablica". Chciałabym mieć willę w Los Diablos i jej super moce, że się tak wyrażę. Dodatkowo Beleth - no mniam!

4) Gdyby porwało Cię Ufo, którą książkę zabrał(a)byś ze sobą na inną planetę?


Jeśli bym mogła wzięłabym wypchany po brzegi czytnik ebooków by mieć ich ze sobą dużo. Jeśli jednak by to nie przeszło to stawiam na Igrzyska Śmierci, ponieważ to jedna z nielicznych książek, które mogę czytać do znudzenia.

5) Gdyby nakręcono film o Twoim życiu, kogo widział(a)byś w obsadzie aktorskiej?


Ojej... Chyba młodą wersję Natalii Oreiro, ponieważ potrafi grac pokręcone osoby i ma dużo pozytywnej energii, a gwiazdki Hollywoodu nie robią na mnie większego wrażenia. 

6) W którym serialu chciał(a)byś zagrać?


W "Pamiętnikach Wampirów" by podrywać Damona =) Pierwszą myślą byli "Chirurdzy", ale pewnie by mnie uśmiercili po 2 odcinkach, a wolałabym nie ryzykować.

7) Na czyim koncercie chciał(a)byś się pojawić (najlepiej na scenie ;))?


Paktofoniki, chociaż już nie istnieje. 

8) Który malarz powinien namalować Twój portret?

I tutaj wyjdzie, że jednak jestem nienormalna... Nie marzy mi się jakiś sławny artysta, ale chciałabym zobaczyć swoją własną mangową wersję ;)9) Którą postać z show-biznesu zaprosił(a)byś na sobotniego grilla?
Ciężkie pytanie. Chyba żadnej. Na grille mają wstęp tylko przyjaciele, impreza na mieście to co innego ;)


10) Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie związane z książkami?
Nie mam. Za to zawsze dobrze wspominam książki, po przeczytaniu których odczuwam tęsknotę.