Info. audiobookowe + The Butterfly Kingdom

Dziś informacyjnie :) Chciałabym poinformować was o dwóch sprawach. W poniedziałek, 26 listopada, miała miejsce premiera wydanego przez Audeo.pl audiobooka  „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa czytanego przez Bartłomieja Topę. Jest to pierwszy tytuł z cyklu „Audiobiblioteki sportowca”, do którego dołączą kolejne. Jest to również pierwszy sportowy audiobook w Polsce!
Wbrew pozorom nie jest to książka dedykowana wyłącznie sportowcom czy poruszająca tylko taką tematykę. „Trzy mądre małpy” to nie sucha opowiastka czy poradnik o tym jak zacząć trenować i przechodzić na kolejne poziomy. Jest to przede wszystkim audiobook  inspirujący, motywujący do działania i skłaniający do zmian... do wstania z kanapy i rozpoczęcia aktywności.  To osobista historia człowieka, który postanawia coś zmienić w swoim życiu.  Można więc stwierdzić, że jest to właśnie książka do osób, które ze sportem mają niewiele lub nic wspólnego. Audioook cieszy się dużym wsparciem nie tylko środowiska sportowego (portale, magazyny), ale również literackiego (Lubię Czytać, Gilda, Granice, Irka). Została również stworzona specjalna strona internetowa dla „Audiobiblioteki sportowca”: www.audiotrening.pl

Druga rzecz jest już z innej beczki. Chodzi o piękną, stylizowaną animacje 2D na podstawie mitu o Orfeuszu i Eurydyce, ustawioną w makro świecie ciem i motyli, a tworzony przez moją znajomą. Więcej informacji o projekcie znajdziecie TUTAJ. Jednak o co chodzi? Chodzi o pomoc w finansowaniu projektu. Nawet, jeśli nie można darować funduszy, pomóc można przez rozsyłanie tej wiadomości - a nuż trafi do kogoś, kto chciałby go sfinansować ;)