Konkurs urodzinowy: Tajemnicza Paczka

Wczoraj Gosiarellowy blog obchodził swoje 2 urodziny, a jak wiecie Gosiarella bardzo lubi świętować swoje urodziny i inne fajne okazje. Dziękuję wszystkim za życzenia, cudowne i budujące słowa oraz całą pozytywną energię, którą wczoraj (i przez ostatnie 2 lata) tutaj zostawiliście! Zasłużyliście by również dostać coś miłego ode mnie. No może nie do końca ode mnie, ale będę pośrednikiem ;) 

Moją pierwszą nawiązaną współpracą było włączenie do redakcji portalu Sztukater.pl, zresztą jest to również jedną z tych, które najbardziej sobie chwalę, ale wszyscy od dawna to wiecie, więc nie będę powtarzać po raz  enty. W każdym razie to właśnie Sztukater obdaruje zwycięzce konkursu "tajemniczą paczką".


Nagroda:
Walczycie o "Tajemniczą paczkę", czyli dostaniecie kota w worku. No dobra, nie kota i nie w worku. Sztukaterowi ludzie nie powiedzieli nawet Gosiarelli, jakie książki dostanie zwycięzca, więc mnie również zżera ciekawość i mam nadzieję, że gdy dostaniecie paczkę pochwalicie mi się swoimi łupami ;) Dodatkowo, jeśli zaskoczycie mnie swoją frekwencją lub pomysłowością, druga osoba dostanie paczuszkę ode mnie.   

Zadanie konkursowe:
Nie miałam pomysłu na ciekawe zadanie dla Was, dlatego z pomocą przyszła mi Magda ze Stulecialiteratury.pl, która podsunęła pomysł idealnie pasujący do moich dziwnych rozwiązań. Dziękuję! Tym sposobem zadaniem konkursowym jest wymyślenie zadania konkursowego. Zaproponujcie więc ciekawe i łatwe zadania, które chcielibyście kiedyś spełnić w nadziei na wygranie jakiegoś konkursu. Ostrzegam, że wiele z zaproponowanych pomysłów kiedyś wykorzystam ;)

Zasady:
1. Fundatorem nagród w konkursie jest portal Sztukater.pl 
2. Nagrodą w konkursie jest "Tajemnicza paczka" z książkami.
3. Czas trwania: od 18 lipca do 18 sierpnia 2o13, wyniki konkursu ogłoszę najpóźniej do 23 sierpnia
4. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby zamieszkujące terytorium Polski,
5. Aby wziąć udział w konkursie, należy:
a) Pod tym postem wyrazić chęć udziału w konkursie przez proste "Zgłaszam się" oraz podać adres mailowy
b) Wymyślić ciekawe zadanie konkursowe
c) umieścić baner konkursowy wraz z odnośnikiem do tego posta na swoich blogach (osoby nie posiadające bloga są zwolnione z tego podpunktu)
6. Możecie, ale nie musicie (nie będzie to miało żadnego wpływu na wyniki konkursu):
a. Polubić Sztukatera - ja go lubię ;) Możecie też polubić go na FB [link], zwłaszcza, że często organizowane są tam konkursy.
b. Dodać bloga do obserwowanych na czymkolwiek, gdziekolwiek wedle uznania i chęci.
c. Polubić W krainie stron na fb [link]
7. Wygrywa osoba, której pomysł najbardziej mnie zauroczy
8. Zwycięzca otrzyma ode mnie informacje o nagrodzie, na adres mailowy, z którego wysłał zgłoszenie. Na adres do wysyłki będę czekać 3 dni.
Powodzenia!