Looking For Anything Specific?

Header Ads

Moda Na Autora: Podsumowanie 5


"Moda Na Autora" jest wyzwaniem mającym na celu przedstawienie zdolnych polskich pisarzy. Polega na stworzeniu notki przybliżającej autora, którego książki lubicie czytać. 
Od pewnego czasu nie publikowałam podsumowań z jednego bardzo prostego powodu - było bardzo mało zgłoszeń. Najwyraźniej blogerzy nie znają zbyt wielu polskich pisarzy, którzy zasługiwali by na notkę poświęconą im samym. Mam nadzieję, że się mylę i ludzkość po prostu zapomniała o istnieniu "Mody na Autora", a nie o samych autorach. Złożę dziś jednak hołd tym, którzy pamiętali i działali.

Uczestnicy:
3. Alice
5. Niekończące się Marzenia
6. Purple angel 
7. Paula 
8. Zuzia
9. Betka
10. Żaneta L.
To miejsce czeka na Ciebie

W ostatnim czasie uczestnicy opisali:

Stanisław Goszczurny
Opisany przez Betkę [Klik]

Katarzyna Bulicz-Kasprzak
Opisana przez Paulę [Klik]


Tak, naprawdę tylko dwie blogerki i dwóch autorów pojawiło się w ostatnim czasie w akcji. Nie martwcie się, bo już niebawem sama się nieco ogarnę i zamieszczę post o kolejnej polskiej pisarce, która zasłużyła na swoje osobne miejsce na blogu i w akcji. Mam również szczerą nadzieję, że dołożycie swoje notki by podsumowanie roku obfitowało w największych i najbardziej lubianych polskich twórców. Zgłoszenia przyjmowane są w TEJ notce.

Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. Matko jedyna całkiem zapomniałam! Obiecuję poprawę, w tym miesiącu to już pewnie nie zdążę, ale na grudzień na pewno coś stworzę:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też, a jako pomysłodawca powinnam się strasznie wstydzić! Na grudzień już sobie wybrałam autorkę, więc też coś stworzę ;)

      Usuń