Co czeka nas w Marcu?


Marzec, a tu wiosna! Czujecie ją w powietrzu? Gosiarella zaczyna wierzyć w globalne ocieplenie. Gosiarella miała ogromną nadzieję, że na rynku wydawniczym będzie równie cieplutko, a tu klops. Pojawia się jedynie kilka interesujących tytułów, cztery najciekawsze zostały zaprezentowane poniżej! Skoro ciekawych pozycji książkowych jest mało, a blog się zmienia Gosiarella postanowiła dodać kilka premier kinowych.

Nowości książkowe:
Gosiarella jest ambasadorką książki ->
Sara Shepard - Pretty Little Liars. Tajemnice Ali
WydawnictwoOtwarte
Data wydania: 19.03

Oficjalny prequel serii Pretty Little Liars! Przyjaciółki z Rosewood – myślisz, że wiesz już o nich wszystko?Dawno temu Emily, Aria, Hanna i Spencer nie wyróżniały się niczym spośród uczennic swojej szkoły, za to Alison DiLaurentis błyszczała jako szkolna gwiazda. Każda dziewczyna marzyła, by dołączyć do jej paczki. Każdy chłopak chciał umówić się z nią na randkę. Życie księżniczki nie było jednak usłane różami. Ktoś znał każdy jej sekret i czyhał na najmniejsze potknięcie. Ktoś życzył jej śmierci... Emily, Aria, Hanna, Spencer. Kim były, zanim ich życie zmieniło się w koszmar?

Andrew Fukuda - Polowanie
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 28.03


Nie wolno się pocić. Nie wolno się śmiać. Nie wolno ściągać na siebie uwagi. I przede wszystkim, cokolwiek się robi, nie wolno zakochać się w jednym z nich.
Gene różni się od swoich rówieśników. Nie potrafi biegać szybko jak błyskawica, słońce mu nie szkodzi, nie dręczy go również żądza krwi. Gene jest człowiekiem i zna zasady. Trzeba ukrywać prawdę. To jedyny sposób, żeby zachować życie w świecie nocy – świecie, gdzie ludzie stanowią przysmak i poluje się na nich dla krwi.
Kiedyś było nas więcej. Bez wątpienia. Nie tylu, żeby wypełnić stadion czy salę kinową, ale na pewno więcej niż teraz. Po prawdzie sądzę, że nikt już nie został. Oprócz mnie. Tak to jest z rzadkimi okazami. Są wysoko cenione i pożądane. I dlatego wymierają.

Antonia Michaelis - Dopóki śpiewa słowik
Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 7.03

Jari ma osiemnaście lat i w porównaniu z najlepszym przyjacielem, Mattim, jest nieporadny w kontaktach z dziewczętami. Nic dziwnego. Żył dotąd w uporządkowanym świecie stałych norm i krochmalonych koszul – brakuje mu doświadczenia. To wszystko zmienia się, gdy spotyka Jaschę. Ta wywierająca niezwykłe wrażenie dziewczyna prowadzi go ze sobą do domu w samym środku leśnej pustelni. Tam Jari odkrywa świat piękna, finezyjnych ornamentów i zmysłowego upojenia. Ale wkrótce okazuje się, że Jascha skrywa pewną tajemnicę. I że za pięknymi złudzeniami kryje się porażająca prawda. Dom na odludziu. Błądzący wędrownik. Las, skrywający zbyt wiele grobów. I niebezpieczeństwo, które wychodzi poza granice wyobrażeń.

Katja Millay - Morze spokoju
Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 03


Historia, która złamie ci serce i sklei je na nowo. Dwa i pół roku – tyle minęło od tragedii, która zamieniła Nastyę w cień samej siebie. Dziewczyna właśnie przeprowadziła się do innego miasta i chce za wszelką cenę ukryć swoją przeszłość.
Nowości filmowe:

Weronika Mars

6 lat po zakończeniu akcji serialu Weronika wraca do gry, a Gosiarella piszczy z radości!


Grand Budapest Hotel

Przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, podane na wesoło brzmią dobrze:


300: Początek imperium
Starożytna Grecja, umięśnieni półnadzy faceci (dla kobiet), krew i stal (dla mężczyzn) - nieoszukujmy się, to będzie cudne! Dodatkowo to dobry powód by ponownie obejrzeć 300!
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 
Nawet jeśli nie będzie to najwybitniejszy film w historii, trochę szkoda byłoby go nie obejrzeć.


Nowości na blogu
Gosiarella dalej wprowadza zmiany, ale nie będą one już tak drastyczne, jak w w pierwszych dwóch miesiącach bieżacego roku. Pojawi się nowy cykl, jednak wystartuje dopiero w drugiej połowie marca, ponieważ wymaga dopieszczenia. Gosiarella będzie was informować na bieżąco na nowym fanpejdżu (znajdziecie go tutaj - lajki mile widziane). 


P.S. Przyznajcie się grzecznie, czego oczekujecie od marca?