Looking For Anything Specific?

Header Ads

Spotkajmy się w Krakowie ponownie!


Gosiarellę porwało życie, ale spokojnie już wraca. Chociaż z niecnymi planami. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy parę rzeczy zmieni się na blogu i sądzę, że nie będą to małe zmiany, ale za to bardzo pozytywne. W każdym razie na chwilę obecną nie chcę się zdradzać z konkretnymi punktami, ponieważ zawsze pozostaje obawa, że coś może nie wyjść, a zawiedzione Różowe Sałaty będą mnie ścigać z pochodniami. A przecież powszechnie wiadomo, że to nie ładnie (przynajmniej jeśli sama nie biegnę z widłami przodzie wściekłego tłumu). 

W tym morzu niewiadomych jedna rzecz jest pewna. tj. spotkanie z Różowymi Sałatami. W sobotę 13.06 o 16:00 w Opium na Kazimierzu (Kraków) będziecie mogli spotkać się z Gosiarellą i Agatą z Bałaganu Kontrolowanego. Mam ogromną nadzieję, że będziecie chcieli się spotkać i pogadać o o książkach, serialach, popkulturze, zombiakach oraz planach na przejęcie władzy nad światem i takie tam. Zwłaszcza, że w czasie spotkania oficjalnie ogłosimy jedną dużą zmianę, o której wspominałam powyżej. W każdym razie już nie mogę się doczekać by Was poznać oraz ponownie spotkać z tymi, z którymi miałam okazję zamienić kilka słów przy okazji pierwszego spotkania! Więcej szczegółów znajdziecie na wydarzeniu na FB (link). Także tego... zapisujcie się byśmy miały mniej więcej pogląd na temat tego ile nas będzie!

Ps. Szykujcie się na zmiany i mam nadzieję, że spotkamy się już niebawem!

Prześlij komentarz

8 Komentarze

 1. Bardzo chciałabym się pojawić i mam nadzieję, że się uda :) Chociaż ostatnio nie ogarniam swojego życia i nie wiem, czy nie mam wtedy jakiegoś egzaminu czy coś. Ale co tam. Zaczekają na mnie z pisanie jakby coś :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniołku ja nie chcę nic mówić, ale ja pamiętam kto mnie nakłaniał do zrobienia drugiej edycji, bo chce się w końcu pojawić, więc lepiej byłoby gdyby nic Ci nie wypadło ;) A zmiany będą się pojawiać z zaskoczenia, poza tą jedną dużą oznajmimy 13-tego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A będzie kiedyś spotkanie we Wrocławiu? :P

  OdpowiedzUsuń
 4. To obwieszczenie, że ogłosimy coś nowego, stawia mnie przed faktem dokonanym ;) Mogę tylko z przerażeniem stwierdzić: it's happening!

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przerażeniem :P Pyf! Nie powiem kto dzwonił do mnie z przeniesieniem tego obwieszczenia na zupełnie nowy poziom! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. *udaje, że nie wie o co chodzi*

  OdpowiedzUsuń
 7. Złośliwa Baba21 maja 2015 00:25

  Tak bardzo bym chciała i zrobię wszystko by przyjechać! :)

  OdpowiedzUsuń