Looking For Anything Specific?

Header Ads

Konkurs: Zdradźcie cenę Waszych pragnień!

Konkurs książkowy

Obiecałam Wam niespodzianki, a jak wiecie Gosiarella zawsze dotrzymuje słowa (choć czasami trzeba jej przypomnieć). Jedną z nich jest konkurs, w którym do zgarnięcia są książki Dominiki Smoleń "Cena naszych pragnień", Wygrać mogą trzy osoby, ale pytanie konkursowe jest trudne, bo bardzo osobiste. Mam nadzieję, że podołacie temu ciężkiemu zadaniu, a ja mocno trzymam za Was kciuki! 


O książce:
Bo miłość jest przecież najbardziej szalonym uczuciem, które może zawładnąć człowiekiem. Nie ma od niego ucieczki. Głupotą jest więc sądzić, że nigdy nas nie dopadnie – zrobi to, wcześniej lub później. A wtedy będziesz błagać, żeby jak najdłużej z tobą pozostała.
Ale ona nie jest łaskawa.
Nigdy nie była. I nigdy nie będzie.
Nastoletnia Oliwia przenosi się razem z mamą i bratem bliźniakiem do innego miasta. Zaczyna naukę w szkole z internatem i musi zdobywać pozycję w nowym środowisku. Jak każda nastolatka czeka także na pierwsze zakochanie. Oliwia odnajduje swoją miłość na lekcji angielskiego, ale… to nie jest szczęśliwa miłość.

Poruszająca, wstrząsająca powieść młodej autorki o wzajemnej fascynacji uczennicy i nauczycielki.  Odważny głos o poszukiwaniu tożsamości. Także seksualnej.


Regulamin:
1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody w konkursie jest wydawnictwo Lucky
2. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki "Cena naszych pragnień" Dominiki Smoleń. 
3. Czas trwania: od 24 sierpnia do 7 września 2015, wyniki konkursu ogłoszę  na blogu najpóźniej do 10 września. 
4. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby zamieszkujące terytorium Polski, 
5. Aby wziąć udział w konkursie, należy: 
a) Pod tym postem wyrazić chęć udziału w konkursie przez proste "Zgłaszam się". 
b) Opowiedzieć Gosiarelli (w komentarzu na blogu lub na Facebooku Gosiarelli) jakie jest Wasze największe pragnienie i jaką cenę bylibyście gotowi zapłacić, aby się spełniło.
6. Wśród komentarzy zamieszczonych na blogu wybiorę dwóch zwycięzców, zaś z komentarzy na Facebooku jednego.
7. Wygrywają trzy osoby, których pomysły najbardziej mnie zauroczą/zaskoczą/zadziwią/ zainspirują, czyli ogólnie wywołają największe emocje. 

8. Po opublikowaniu wyników, zwycięzca będzie miał 3 dni na skontaktowanie się z Gosiarellą w celu podania adresu do wysyłki nagrody.

Powodzenia i niech los zawsze Wam sprzyja!

Prześlij komentarz

0 Komentarze