Looking For Anything Specific?

Header Ads

Gosiarella poleca blogi, czyli Share Week 2017


Dobrych rzeczy nie powinno się chować, lecz dzielić ze światem. Podobnie ma się sprawa z blogami, których jest w sieci cała masa, a czasami ciężko znaleźć te naprawdę warte czytania. I w tym momencie z pomocą przychodzi Share Week, czyli akcja Andrzeja Tucholskiego, w ramach które blogerzy polecają swoje ulubione blogi. Z tego okazji Gosiarella poleca...Jestem wierną czytelniczką eM poleca, odkąd tylko założyła bloga. Od początku urzekł mnie specyficzny styl eM, masa nawiasów i teksty, dzięki którym ciągle się uśmiecham. Najbardziej uroczą rzeczą jest mocno wyczuwalny entuzjazm. Jej ekscytacja (nawet średnimi tytułami) jest niesamowicie zaraźliwa (przez co wciąż oglądam Shadow Hunters)! Czytając jej wpisy uznałam ją za tak ciekawą i pozytywnie zakręconą osobę, że musiałam ją poznać na żywo - mogę już oficjalnie potwierdzić, że oceniłam ją trafnie. Przy okazji nie można zapomnieć, że to właśnie eM wymyśliła zaklepańców, za co większość blogerek jej nienawidzi, a ja uwielbiam. Zdecydowanie Gosiarella poleca eM poleca!

Rykoszetka jest jednym z moich najświeższych odkryć blogowych. Na pierwszy rzut oka fani popkultury mogą nie widzieć tam tematów dla siebie, jednak zapewniam, że Rykoszetka potrafi poruszyć ten temat z zupełnie innej, a zarazem bardzo ciekawej perspektywy. Szczególnie urzekła mnie jej seria Serialowe miasteczka, w której przedstawia interesujące fakty, a przy okazji udowadnia, że potrafi świetnie połączyć motywy popkulturowe ze swoim głównym tematem bloga, dzięki czemu jej artykuły o życiu w mieście jakoś tak same się przeczytały. I cóż... kupiła mnie tym.


Mysza to geek z prawdziwego zdarzenia. Widać ogromną pasję w tym co robi, dzięki czemu jej teksty naprawdę dobrze się czyta. Widać również, że wie o czym pisze i potrafi się przyłożyć do bardziej wnikliwych artykułów. Niemniej dla mnie jedną z największych zalet jest fakt, że na jednym blogu mogę przeczytać zarówno o bajkach Disneya, jak i o zombie, czy superbohaterach, czyli dokładnie o tym, co sama piszę. Ogólnie pozytywna dziewczyna tworząca świetne miejsce w sieci. Polecam!

Ps. Wierzę, że polecone blogi przypadną Wam do gustu, więc koniecznie jest sprawdźcie, a jeśli będzie Wam mało, to zajrzyjcie również do dwóch poprzednich poleceń share weekowych: 2016 i 2015. 
Ps2. Mam nadzieję, że Wy również weźmiecie udział w tegorocznej edycji Share Week! [Jeśli Gosiarella się w nim pojawi, to koniecznie podeślijcie mi link!] A do tego czasu dajcie znać w komentarzach, jakie są Wasze ulubione blogi.

Prześlij komentarz

0 Komentarze