Looking For Anything Specific?

Header Ads

[Konkurs] Z Gosiarellą na wakacjach!

Gosiarella

Cześć Różowe Sałaty! Jak wszyscy dobrze wiecie, w lipcu uwielbiam świętować i zachęcać Was do tego samego... i wcale nie przekupiłam nikogo nagrodami. Wcale! Zwyczajnie i tradycyjnie ogłaszam konkurs! Dawno, dawno temu pojawił się bardzo podobny, w którym do wygrania było tajemnicze pudło pełne wspaniałości. Mam nadzieję, że i tym razem nagroda przypadnie do gustu zwycięzcy, ale nie uprzedzajmy faktów, bo najpierw przedstawię zasady!


Zadanie
Najprościej rzecz ujmując zabrać Gosiarellę na wakacje. Spokojnie, nie trzeba brać mnie do walizki - wystarczy sama nazwa! Wystarczy, że napiszecie "Gosiarella" na karteczce i zrobicie temu zdjęcie w ciekawym miejscu (są wakacje, więc zapewne wiele ciekawych miejsc odwiedzicie!). Właściwie to wcale nie musi być karteczka, bo technika jest dowolna. Możecie napisać to na piasku. Możecie napisać to na serwetce. Możecie wygrawerować to ma samurajskim mieczu albo zrobić zdjęcie ekranu, na którym będzie otwarta strona z Gosiarellowym blogiem. Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia i zakaz używania photoshopów i innych Coreli! To musi być zdjęcie zrobione przez Was (lub z Wami). Nie ma nawet ograniczeń w ilości nadesłanych zdjęć. Ważne by nazwa Gosiarella pojawiła się na zdjęciu z Waszych wakacji. Autor najlepszego zdjęcia dostanie nagrodę. Jestem naprawdę ciekawa, gdzie Gosiarella zawędruje!


Nagroda
Jaka będzie nagroda? O tym przekona się jedynie zwycięzca, ponieważ po raz kolejny do wygrania będzie Tajemnicza Różowa Paczka. Z całą pewnością znajdą się w niej książki (spróbuję zrobić małe dochodzenie w celu ustalenie ulubionego gatunku zwycięzcy), ale nie tylko. Chciałabym przygotować coś indywidualnie pod gust zwycięzcy (będę inwigilować), ale możecie liczyć na jakieś geekowe gadżety. Ogólnie rzecz biorąc wierzę, że Wam się spodoba!


Regulamin:
1. Nagrodą w konkursie jest Tajemnicza Różowa Paczka.
2. Czas trwania: od 19 lipca do 3 września 2017 (wyniki konkursu ogłoszę najpóźniej do 8 września).
3. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby zamieszkujące terytorium Polski.
4. Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie z napisem "Gosiarella", a następnie opublikować go w komentarzach poniżej lub wysłać mailowo na adres gosiarella@gmail.com .
5. Przesłanie zdjęcia konkursowego oznacza zgodę na jego publikację na Gosiarellowym blogu i powiązanymi z nim kontami w social media, chyba że uczestnik zastrzeże, iż takiej zgody nie wyraża.
6. Wygrywa osoba, której pomysł najbardziej zauroczy/zaskoczy/zadziwi/wstrząśnie, czyli ogólnie wywoła największe emocje.
7. Po opublikowaniu wyników, zwycięzca będzie miał 5 dni na skontaktowanie się z Gosiarellą w celu podania adresu do wysyłki nagrody.

[EDIT: Wygrywa Marysia Strach! Dzięki wszystkim za udział. Kolejna edycja niebawem!]

To tyle! Do dzieła!
I niech los zawsze Wam sprzyja!

Prześlij komentarz

0 Komentarze