Looking For Anything Specific?

Header Ads

Jak przygotować się do imprezy Halloweenowej w PL?


Jak niemal każda osoba niezdrowo pokręcona na punkcie dziwnych rzeczy, uwielbiam Halloween! Uważam je za świetną okazję do zrobienia strasznej imprezy z creepy motywem przewodnim, na której przebrania są obowiązkowe. Powiedzmy sobie szczerze: Impreza tematyczna i creepy kostiumy brzmią jak zapowiedź dobrej zabawy, więc czemu ktokolwiek miałby marudzić?

Okey, zawsze znajdą się ludzie, którzy dopatrzą się w tym śladów antypolskości i grzechu na miarę wymordowania całej populacji pand, ale dziś nie będziemy o tym rozmawiać. Zwłaszcza, że o Halloween pisałam już wiele razy, więc nadszedł czas na zmianę formy! Skupmy się lepiej na tym, jak przygotować niezapomnianą imprezę:Polecam obejrzeć w całości!

Przy okazji zerknijcie również na wpadki z planu... albo nie, bo już całkiem stracicie wiarę w moje zdrowe zmysły.

Ps. Wiem, że znów miałam ogromną przerwę we wrzucaniu nowych filmów, ale wiecie... byłam chora i uznaję to za dobrą wymówkę, bo nie chcielibyście słyszeć jak skrzeczę. Teraz obiecałam sobie, że nowy wideo będzie się pojawiać przynajmniej raz w tygodniu (Hej! Wczoraj udało się wrzucić aż dwa w jeden dzień!), ale na wszelki wypadek zaznaczcie ten śmieszny dzwoneczek pod filmem na YT koło przycisku subskrypcji, bo dzięki temu będziecie dostawać powiadomienia o nowościach! Uffff... to był bardzo długi Ps!
Ps2. A Wy co planujecie robić w Halloween?

Prześlij komentarz

0 Komentarze