Looking For Anything Specific?

Header Ads

Filmy o superbohaterach, które pojawią się w 2018!


W nadchodzącym roku pojawi się wiele filmów z superbohaterami w rolach głównych. III faza Marvela powoli dobiega końca (sprawdźcie jakie filmy Marvela powinniście nadrobić, nim pojawią się nowe), więc będzie się działo w MCU, a i w uniwersum X-manów zaczyna się dziać. Z kolei DC trochę zwolniło, jednak w wytwórni trwają prace nad wieloma tytułami, które pojawią się w następnych latach (sprawdź kolejność poprzednich filmów). Niemniej nie rozpędzajmy się, aż tak i najpierw sprawdźmy najlepiej zapowiadające się filmy o superbohaterach roku 2018!


Czarna Pantera (14 lutego)


Książę T'Challa przywdziewa kostium Czarnej Pantery po tym, jak jego ojciec - król Wakandy - zostaje podstępnie zamordowany. Po wydarzeniach w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", główny bohater powraca do Wakandy, aby objąć tron. Jego władza zostanie zakwestionowana przez dawnego przeciwnika, co doprowadzi do międzynarodowego konfliktu

Avengers: Wojna bez granic (26 kwietnia)


Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos . Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie.

Deadpool 2  (18 maja)

Po przeżyciu groźnego wypadku podczas serfowania, Wade Wilson stara się spełnić swoje marzenia o sławie jako hodowca buldoga francuskiego, jednocześnie żyjąc w otwartym związku z ukochaną kobietą. Próbuje odzyskać swoją pasję do życia, toczy walki z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym świecie, by odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by ubogacić swoje życie seksualne.

Iniemamocni 2 (czerwiec)

Pixarowska rodzinka superbohaterów powraca! W kontynuacji  pierwsze skrzypce będzie grał malutki Jack, który zaprezentuje swoje przepotężne supermoce - strzelające laserami oczy, władanie ogniem, piorunami etc. Z kolei Helen postanawia powierzyć opiekę nad domem i dziećmi swojemu mężowi, z czego z pewnością wynikną kłopoty.
Ant-Man and the Wasp (lipiec)

Po wydarzeniach z "Wojny Bohaterów", Scott Lang, czyli Ant-Man próbuje poukładać swoje życie rodzinne i połączyć bycie ojcem z obowiązkami superbohatera. Co może być nieco trudne, skoro Hank Pym zleca mu nową misję, wymagającą współpracy z Hope van Dyne, która wcieli się w superbohaterkę znaną jako The Wasp.


Venom (październik)

Ten film to prawdziwa zagadka. Prawa do postaci Venoma posiada Sony, które realizuje ten film, a ludzie z Marvel Studios zaznaczyli, że nie będzie się łączył z MCU, co może być dość problematyczne, skoro Spider-Man już jest w MCU, a producentka Amy Pascal wyjawiła, że mimo wszystko ​​Sony zamierza umieścić akcje w tym filmowym marvelowskim uniwersum, opisując je jako "pomocnicze" dla tego świata. Nie wiadomo jeszcze, o czym będzie "Venom", ani jak to wszystko będzie ze sobą współgrało, ale z pewnością będzie ciekawie.

X-Men: Dark Phoenix (2 listopada)

Akcja "Dark Phoenix" rozgrywa się w 1992 roku, dekadę po wydarzeniach z "X-Men: Apocalypse". Mutanci z tytułowej drużyny stali się narodowymi bohaterami. Charles Xavier (James McAvoy), którego podobizna znalazła się na okładce magazynu "Time", wykazuje się brakiem rozsądku i wysyła bohaterów na coraz niebezpieczniejsze misje. W trakcie jednej z nich potężna kosmiczna siła przejmuje kontrolę nad Jean.

Aquaman  21 grudnia

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Ps. Na który film najbardziej czekacie w tym roku lub następnym?

Prześlij komentarz

0 Komentarze