Looking For Anything Specific?

Header Ads

Różowe Sałaty zankietowane, czyli co się dzieje w ankietach?!


Moje kochane Różowe Sałaty i czytelnicy wszelkiej maści!
Od wypełnienia przez Was różowej ankiety minęły dwa miesiące, więc jak widać, trochę czasu mi zabrało przedarcie się przez wszystkie odpowiedzi (trzymajmy się wersji, że to właśnie dlatego tak długo to trwało, a nie przez to, że jestem bułą). Niemniej już jest i to zgodnie z Waszym życzeniem w wersji wideo, jednak nim go obejrzycie, chciałabym dodać jeszcze kilka słów pisanych.

Będę monotematyczna, ale chciałam Wam jeszcze raz podziękować za udział w ankiecie oraz napisanie tych wszystkich przemiłych słów, które są motorem napędowym mojego stukania w klawiaturę! Serio, jesteście najlepsi! Pytań było wiele, odpowiedzi jeszcze więcej i te, co dziwniejsze (wybaczcie, ale te słodkie samolubnie zostawiłam dla siebie ^^ ) zamieściłam w poniższym filmie wraz z moimi odpowiedziami (tak, tworzę filmy z odpowiedziami na odpowiedzi ankietowe...), więc możecie zobaczyć, co się dzieje w ankietach.
A skoro przy Youtubie jesteśmy, to to była swego rodzaju nowość w ankiecie. Chciałam się dowiedzieć, co właściwie sądzicie o Gosiarelli w innym formacie. Tu muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście. Kanał nie jest duży i biorąc pod uwagę liczbę subskrybcji, raczej nie ufacie mi jeszcze wystarczająco, by dostawać powiadomienia o nowych filmach, a jednak ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, bardzo wielu z Was napisało, że lubi moje filmy, zwłaszcza serie Kiczowatych Horrorów. Z drugiej strony chyba każdy z dotąd opublikowanych filmów został przez Was wymieniony, jako coś, co ktoś polubił, więc naprawdę byłam w szoku.


"Uwielbiam horrory i kicz, więc.... oczywiście, że filmiki o disneyu!" ~ Różowa Anonimowa Kapusta

Przyznaję, że to właśnie z Youtubem mam największy problem. Chciałam, żebyście mi podopowiedzili, czego oczekujecie po kanale oraz jak powinnam to pogodzić z blogiem, abyście byli zadowoleni. Wyszło na to, że powinnam częściej publikować wersje pisane i filmowe równocześnie oraz tworzyć powiązane ze sobą treści, więc postaram się do tego dostosować! Słowo różowej blogerki!
Niemniej miałam do Was prośbę - podpowiadajcie mi od czasu do czasu, co chcielibyście, żebym nakręciła / co Wam się podoba etc. Chciałabym stworzyć kanał, który będzie cieszył nie tylko mnie, ale również Was! Dlatego zamiast powiecieć pod nosem "Hmmmm... to jej dobrze wyszło - mogłaby to robić częściej" lub "Pffff... zamiast tego filmu, lepiej by nagrała taki i taki", zwyczajnie mi to napiszcie, bo niestety JESZCZE Was nie inwigiluję, jak w "1984" Orwella, więc nie wiem, co mruczycie po drugiej stronie ekranu. Może chcecie by pojawiły się film o tematyce horrorów, ale nie będące nabijaniem się z konkretnych, kiczowatych tytułów? Może chcecie więcej Disneya? Superbohaterów? True Story przerobione na film? A może więcej filmów z Gosiarellowymi alter ego? Wy mi powiedzcie!"No cóż, na Gosiarellowym youtubie lubie wszystkie: recenzje, rekacje na zwiastun, 5 typów[tu wstaw słowo] i te zrobione chyba bardziej dla śmiechu (czyli "Rozmowa o pracę na stanowisko wikinga")." ~ Różowy Kot Predatora ujeżdżający Smoka Wawelskiego, który czesze różową owcę, grającą na trąbce

A tak bay the way, wiecie co mnie bawi? Że niektóre z opublikowanych filmów powstały tylko z myślą o Was i przypadkowi ludzie, którzy je obejrzeli musieli mnie wziąć za szaloną. Serio, zbyt często zapominam, że tam są inni ludzie...


Ps. Z kolei blog pozostaje bez zmian, czyli zostajmy przy popkulturowym śmietniczku. Wszystkie prośby o nowe teksty postaram się zrealizować i systematycznie nowych teści będzie przybywać!
Ps2. Wasze nicki są zabójcze! Serduszkuję!
Ps3. I tak, wiem, że wszyscy czytają mnie tylko ze względu na ciasteczka!
Ps4. Będę na Krakowskich Targach Książki, więc jeśli mnie znajdziecie, to odezwijcie się!
Prześlij komentarz

0 Komentarze