Looking For Anything Specific?

Header Ads

Bajeczne premiery, czyli filmy animowane w 2019


Animacji z roku na rok przybywa, więc ciężko się w nich odnaleźć. Mamy początek stycznia, a już trafiłam na ponad 150 zapowiedzi bajek z całego świata. Na szczęście nie musicie się przez nie przedzierać, by wyłowić najlepsze, bo Gosiarella zrobiła to za Was! Oto najbardziej obiecujące premiery filmów animowanych w 2019 roku! Okey, dodałam też nowe wersje baśni Disneya, ale to było obowiązkowe!


Sekretny świat kotów - 4 stycznia


Ralph Demolka w internecie - 11 stycznia


Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru - 18 stycznia

LEGO® PRZYGODA 2 - 8 lutego


Jak wytresować smoka 3 - 15 lutego


Corgi, psiak Królowej - 1 marca

Dumbo - 29 marca


Pokemon's Detective Pikachu - 10 maja


Kraina cudów - 10 maja


Aladyn - 24 maja


Paskudy. UglyDolls - 24 maja

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - czerwiec/lipiec


Król Lew - 19 lipca


Wish Dragon - lipiec


Wish Dragon to animacja, która jest zapowiadana jako współczesna wersja opowieści o Dżinie z Baśni tysiąca i jednej nocy.

Weathering With You - lipiec

Po "Your Name." nie trzeba mnie przekonywać do nowych animacji Makoto Shinkai - biorę je w ciemno! Jeśli jednak potrzebujecie słów zachęty, to oto zarys fabuły: Główny bohater, licealista Hodaka, opuszcza swój dom na odizolowanej wyspie i przeprowadza się do Tokio, jednak błyskawicznie traci środki do życia. Ponownie żyje w izolacji i biedzie, ale w końcu znajduje pracę jako redaktor w podejrzanym magazynie okultystycznym. gdzieś w zakątku zatłoczonego miasta poznaje młodą kobietę, Hinę. Dziewczyna ma moc powstrzymywania deszczu i rozjaśniania nieba.

Toy Story 4 - 9 sierpnia


Tajni i fajni - 16 sierpnia


The Angry Birds Movie 2 - sierpień 

The Addams Family - październik 

Sonic the Hedgehog - listopad


Jeśli pamiętacie grę wyprodukowaną przez Segę, to wiecie kim jest główny bohater i co potrafi. Jeśli nie, to zdradzę, że Sonic jest niebieskim antropomorficznym jeżem , który może biegać z prędkością naddźwiękową. W listopacie będziemy mogli obejrzeć adaptacje gry w live action, w której małomiasteczkowy szeryf, Tom Wachowski ( James Marsden ), podróżuje do San Francisco, aby pomóc Sonicowi ( Ben Schwartz ) w walce z złym dr. Robotnikiem (Jim Carrey).

Kraina lodu II - 22 listopada

Data polskiej premiery nie została jeszcze potwierdzona, jednak szacuje się, że będzie tego samego dnia, co w USA. Na tę chwilę nie wiele także wiadomo na temat fabuły, jednak największe kontrowersje wzbudza pytanie: Czy Elsa będzie miała dziewczynę? Czy może trafi jej się jednak książę.

Klaus - grudzień


Ps. Moim faworytem jest Rodzina Addamsów, a Wy na które bajki czekacie najbardziej?
Ps2. Podobno nowy Shrek też ma się ukazać w tym roku! 

Prześlij komentarz

0 Komentarze