Looking For Anything Specific?

Header Ads

Poradnik intensywnego serduszkowania prosto z Korei!


Reagowanie serduszkowaniem stało się już podstawą wyrażania emocji nie tylko w różowym zakątku internetu. Teraz robimy to wszędzie - klikamy w serduszka w reakcjach na Facebooku, Twitterze, pod zdjęciami na Instagramie, a nawet pod tym tekstem znajdziecie taką opcję. Jeśli jednak sądzicie, że jesteście już mistrzami w agresywnym serduszkowaniu, to jesteście w błędzie! Będziecie nimi dopiero za moment, gdy bohaterowie z dram pokażą Wam jak przenieść tę niezwykłą umiejętność do reala.


Poziom podstawowy: Serduszko z ręki!


Tak jak uniesiony w górę kciuk wyraża aprobatę, zarówno w świecie wirtualnym, jak i realnym, tak i serduszkowanie można równie łatwo zastąpić prostym gestem. Wersja dla super leniwych to proste skrzyżowanie dwóch palców tak jak na załączonym poniżej obrazku, gdzie pijane panie prezentują, aż trzy palcowe serduszka.


Niemniej ostrzegam, że po świecie chodzi wiele jeleni, którzy tak jak ja nie będą łapać, co właściwie robicie i czy czasem ich nie obrażacie. Dlatego przez nasz jeleniowy problem z wizualizacją takiego serduszka będziecie musieli im wyjaśnić, że poza powszechnie uznawanym serduszkiem wykonanym z końcówek dwóch palców (naprawdę tam tego nie widzę! Prędzej powiedziałabym, że to litera V lub osoba robiąca taki gest ma jeszcze większe problemy ze sobą ode mnie), istnieje również sensowniejszy kształt, który dla odmiany odwzorowuje budową prawdziwego ludzkiego serca, gdzie wyciągięte wyciągnięte palce mają robić nie za mini serduszko, lecz żyłę główną i tętnicę płucną, a reszta za obie komory. Wtedy wszystko nabierze sensu, serio!

Poziom Średni: Serduszko dwuręczne


Wersja serduszkowania, która jest najbardziej popularna w zachodnim świecie to serduszko wykonane z dwóch łapek, gdzie każda z nich tworzy jedną połówkę. Każdy wie, o co chodzi, więc nie będę się w to zagłębiać.


Niemniej warto wspomnieć, że na tym poziomie ludzie dokonują większych wariacji, utrudniając sobie życie, by stworzyć większe serduszka. Zakładam, że im większe serduszko, tym więcej miłości? Jeśli tak, to wiecie, jak mało kochają Was ludzie pokazujący serduszko z palców? Równie dobrze mogliby nam pokazać fucka. Just sayin... A wracając do większych serduszek, to tu kształt pozwala łatwiej określić (a przynajmniej łatwiej, niż w geście z poziomu podstawowego), co zostało pokazane, lecz wciąż możecie trafić na jelonki, które nie ogarną. Dla przykładu widząc serduszko z pierwszego zdjęcia po lewej, mogą pomyśleć, że to całujące się łabędzie, zaś w przypadku gifa po prawej, że Lee Jong Suk wybrał dziwną metodę macania się po głowie, przez co wysiłek włożony w serduszkowanie będzie daremny.

 

Poziom zaawansowany: Serduszko w parach


Zasadniczo ten poziom serduszkowania jest wariacją powyższych przykładów, które zamiast robić w pojedynkę, robi się w parze. Nie wiem po co. Nie pytajcie. Serduszkowanie nie rządzi się logiką. Może zwyczajnie fajniej jest to robić we dwójkę? Nie ważne. Ważne, że wygląda to uroczo (ale umówmy się - wszystko, co robi Park Bo Gum jest urocze).

Park Bo-gum and Song Hye-kyo

Co ciekawe wersja większego serduszka we dwójkę jest jeszcze bardziej urocza i dla odmiany można się domyślić, co ten kształt ma wyrażać.


Ps. Czujecie się już gotowi, by serduszkować w realnym świecie, czy zostajecie przy klikaniu w serduszka? Jeśli to drugie, możecie poćwiczyć na Gosiarellowym facebooku (gdzie w najlepsze trwa tydzień walentynkowy!) i instagramie (gdzie zapominam wrzucać zdjęć), a przy okazji pamiętajcie, że...
 ...agresywnie Was serduszkuję!

Prześlij komentarz

0 Komentarze