Różowa Akademia Zombie Hunterów


Nadszedł koniec świata, w którym istniał podział między słodkim różem, bajkowymi opowieściami o pięknych księżniczkach i wszystkim co urocze, a ponurymi zombiaczkami, które czyhają na nasze mózgi! W nowej rzeczywistości władzę nad światem zdobędą dziewczyny o słodkim spojrzeniu i maczetą w dłoni. 

Oto po raz pierwszy została stworzona akademia, w której prowadzone są zajęcia m.in. z zakresu skutecznych taktyk przetrwania apokalipsy, technik skutecznego zaklepywania, przerabiania przedmiotów codziennego użytku na śmiercionośną broń, wykłady w stylu 'Narcyzm - Twój najlepszy przyjaciel', 'Największe błędy złoczyńców - czego unikać', czy 'Jak dobrać broń do sukienki'. W skrócie dowiecie się jak zabić zombie by nie poplamić sobie flakami butów oraz kiedy lepiej puścić swojego rycerza przodem. 

Różowa Akademia Zombie Hunterów będzie serią tekstów...ekhm...ćwiczeń i wykładów publikowanych na blogu, więc spokojnie będziecie mogli się na nie dostać tak jak do tej pory. Jeśli jednak chcecie mieć pewność, że nic Wam nie ucieknie możecie zapisać się na newsletter (znajduje się poniżej), dzięki któremu staniecie się oficjalnymi adeptami. Oficjalni adepci Różowej Akademii Zombie Hunterek dostaną dodatkową treść, więcej wskazówek i więcej zombiaczków do odstrzelenia - ogólnie fajerwerki, flaki i konfetti!