Looking For Anything Specific?

Header Ads

Dzień książki!

Parę informacji z okazji dnia książki :

Ponad to dokopałam się także do innych ciekawych informacji, oto i one:

Matras daje 25% oraz 25 zł taniej.
Jaguar oferuje 30% zniżki na wybrane nowości dla fanów na FB.
Biblioteka im. Eduarda Mendozy Instytutu Cervantesa w Krakowie (ul. Kanonicza 12) zaprasza do wspólnej lektury Don Kichota. Dla osób, które przyjdą do Biblioteki 23 kwietnia od 12.00 do 18.00 i przeczytają na głos ulubiony fragment dzieła, organizatorzy przygotowali prezenty w postaci książek i róż.
Książkowe prezenty przygotował również Empik. Już od 16 kwietnia we wszystkich Empikach do zakupów powyżej 40 zł dodawana jest wydana przez Empik książka "2012" - zbiór opowiadań pięciu polskich pisarzy: Jacka Dehnela, Małgorzaty Kalicińskiej, Rafała Kosika, Zygmunta Miłoszewskiego i Beaty Pawlikowskiej. Kulminacja promocji przewidziana jest na 23 kwietnia, kiedy to wszyscy autorzy spotkają się z czytelnikami w Empiku Junior w Warszawie (godz. 18.00).
Księgarnie PWN też rozdają książki. 23 kwietnia we wszystkich księgarniach stacjonarnych kupując 4 książki jedną z nich otrzymamy w prezencie.
Wydawnictwo Czarne i Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów zapraszają nakiermasz książek. Kiermasz odbędzie się w przeddzień Światowego Dnia Książki, czyli 22 kwietnia w STACJI MURANÓW ul. Andersa 13 (przy skwerze Tekli Bądarzewskiej) w godzinach 12.00-18.00. W ofercie najciekawsze tytuły wydawnictwa w atrakcyjnych cenach.

I na koniec coś dla miłośników ebooków:
Na http://www.rw2010.pl/go.live.php dziś zaczęła się nowa akcja promocyjna, czyli projekt e-Juraszek.

Przez najbliższe dwa tygodnie w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę, będziemy publikować jedno opowiadanie Dawida Juraszka. Wszystkie opowiadania będą dostępne w trzech formatach (mobi, epub, pdf) i wszystkie będą GRATIS!

A na koniec bardzo popularny ostatnio filmik :


I jeden odrobinę zakręcony:A ja moich kochani życzę wam szczęśliwego dnia książki ;)

Prześlij komentarz

10 Komentarze

 1. I wzajemnie :) Ja skorzystałam już z promocji książkowych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzajemnie :) Całkiem ciekawe te promocje, może się na coś zdecyduję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie :) Również planuję skorzystać z jakiejś promocji, może zrobię sobie prezent na Dzień Książki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzajemnie kochana ;* (i dziękuję za zaproszenie do zabawy w jedenaście pytać ;*). Niestety, z promocji nie skorzystałam, bo brak kasy mnie męczy, ale nie szkodzi... ;) Dzisiaj też świętowałam. Bardzo skromniutko, ale jednak ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień wprawdzie już się kończy, ale Tobie również życzę szczęśliwego dnia książki :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahahahahaha, ten filmik z Twilight mnie po prostu ROZWALIŁ w drobny mak! Siedziałam na krześle, a teraz dosłownie na nim wiszę i mnie brzuch boli od śmiechu. A muzyka to normalnie... tupie po mózgu... ale i tak strasznie pozytywny jest ten filmik :D

  I ja również życzę Ci wszystkiego, co najlepsze jeszcze z tego dnia pozostało :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że takie promocje na nas czekają. Ja jednak nie uważam tego dnia za coś wyjątkowego. Każdy mój dzień jest dniem książki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Spóźnione wszystkiego dobrego od znajomego mola książkowego! :)
  Same dobre wiadomości... :) Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 9. W świecie moli książkowych każdy dzień jest dniem książki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne zniżki zawsze oferują na czas Dnia Książki, ale ja wolę iść osobiście do księgarni i wziąć egzemplarz w ręce, nim kupię ;)

  OdpowiedzUsuń