Dzień książki!

Parę informacji z okazji dnia książki :

Ponad to dokopałam się także do innych ciekawych informacji, oto i one:

Matras daje 25% oraz 25 zł taniej.
Jaguar oferuje 30% zniżki na wybrane nowości dla fanów na FB.
Biblioteka im. Eduarda Mendozy Instytutu Cervantesa w Krakowie (ul. Kanonicza 12) zaprasza do wspólnej lektury Don Kichota. Dla osób, które przyjdą do Biblioteki 23 kwietnia od 12.00 do 18.00 i przeczytają na głos ulubiony fragment dzieła, organizatorzy przygotowali prezenty w postaci książek i róż.
Książkowe prezenty przygotował również Empik. Już od 16 kwietnia we wszystkich Empikach do zakupów powyżej 40 zł dodawana jest wydana przez Empik książka "2012" - zbiór opowiadań pięciu polskich pisarzy: Jacka Dehnela, Małgorzaty Kalicińskiej, Rafała Kosika, Zygmunta Miłoszewskiego i Beaty Pawlikowskiej. Kulminacja promocji przewidziana jest na 23 kwietnia, kiedy to wszyscy autorzy spotkają się z czytelnikami w Empiku Junior w Warszawie (godz. 18.00).
Księgarnie PWN też rozdają książki. 23 kwietnia we wszystkich księgarniach stacjonarnych kupując 4 książki jedną z nich otrzymamy w prezencie.
Wydawnictwo Czarne i Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów zapraszają nakiermasz książek. Kiermasz odbędzie się w przeddzień Światowego Dnia Książki, czyli 22 kwietnia w STACJI MURANÓW ul. Andersa 13 (przy skwerze Tekli Bądarzewskiej) w godzinach 12.00-18.00. W ofercie najciekawsze tytuły wydawnictwa w atrakcyjnych cenach.

I na koniec coś dla miłośników ebooków:
Na http://www.rw2010.pl/go.live.php dziś zaczęła się nowa akcja promocyjna, czyli projekt e-Juraszek.

Przez najbliższe dwa tygodnie w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę, będziemy publikować jedno opowiadanie Dawida Juraszka. Wszystkie opowiadania będą dostępne w trzech formatach (mobi, epub, pdf) i wszystkie będą GRATIS!

A na koniec bardzo popularny ostatnio filmik :


I jeden odrobinę zakręcony:A ja moich kochani życzę wam szczęśliwego dnia książki ;)