Looking For Anything Specific?

Header Ads

Anna Gorzkowska - Mandale Talia 24 kart z podręcznikiem

Tytuł: Mandale
Autor: Anna Gorzkowska
Wydawca: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2009
Liczba stron: 104

"To karty niezwykłe. Każda z wizerunkiem ręcznie malowanej mandali - wyjątkowo pięknych i kolorowych. 24 karty, z których emanuje moc i siła. Nadzwyczajne energie, które mogą zmienić Twoje życie. Pomocne przy pracy nad sobą na wszelkich płaszczyznach: duchowej, osobistej, czy zawodowej. Jeśli czujesz niepokój lub nie radzisz sobie z daną sytuacją, dzięki pracy z kartami zrozumiesz trudne chwile, oczyścisz podświadomość, odkryjesz nowe drogi rozwoju osobistego."
-----------------------------------------------

Czym jest mandala? Samo słowo oznacza koło. Mandala jest symbolem, obrazem zamkniętym w kole, którego zadaniem jest pobudzenie naszej podświadomości. Mają za zadanie pomagać w medytacji, a nawet w życiu codziennym.

Zafascynowana tematem, który jest dla mnie zupełnie obcy postanowiłam sięgnąć po ten niezwykły zestaw. Możecie uznać to za śmieszne, ale po mimo swojego sceptycyzmu zastosowałam się do zaleceń z podręcznika o oczyszczeniu kart przed ich zastosowaniem. Przez kilka dni oswajałam się z kartami, poznawałam je oraz losowałam kartę dnia. W dalszej kolejności zabrałam się za bardziej skomplikowane układy i tutaj mandale mnie zaskoczyły. To, co starały mi się przekazać pokrywało się z rzeczywistością. Świetnie dopasowywały się do układu i wykładały "kawę na ławę" zgodnie z prawdą. Zdaję sobie sprawę, że w odczytywaniu mandali dużą rolę gra nasza własna interpretacja, jednak znaczenie rozkładanych kart miało dla mnie jasne przesłanie. 


Karty stworzone przez panią Gorzkowską są ręcznie malowane. Z początku trochę mnie to dziwiło, jednak dzięki załączonemu podręcznikowi dowiedziałam się, że tak stworzone mają większą moc. Większość z nich nie wzbudzała we mnie większego zachwytu, jednak inne mnie zachwycały do tego stopnia, że nie mogłam wyjść z podziwu. Z tego powodu wierzę, że każdy znajdzie w tej tali coś dla siebie. 
Podręcznik opisuje jak użytkować karty, z jakich układów można korzystać, oraz jak je odczytywać. Na kolejnych stronach poznajemy ich historie oraz pełne zastosowanie. Z tego momentu przechodzimy do zagadnień astrologicznych, a na końcu do klasyfikacji mandali. Autorka jest na tyle uprzejma, że poświęciła rozdział. aby objaśnić znaczenie i przeznaczenie stworzonych przez nią mandali. Ten dział z pewnością w dużej mierze pozwoli wam poznać obrazy, z którymi będziecie pracować. 


Talia pani Anny Gorzkowskiej jest moim pierwszym kontaktem z mandalami, jednak z pewnością nie ostatnim. Wszystkim zainteresowanym tematami egzoterycznymi i kratami rozwojowymi serdecznie je polecam.

Ocena: 5/6
Za egzemplarz recenzyjny dziękuję Studiu Astropsychologii
 

Prześlij komentarz

12 Komentarze

 1. wyglądają zachęcająco
  bardziej interesuje mnie Tarot oraz runy, więc nad tą talią póki co się zastanowię

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz może czy są drogie i gdzie można je kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością na stronie talizman.pl http://www.talizman.pl/mandale-a-gorzkowska-p-5642.html

   Usuń
  2. Dziękuje, zaraz spojrzę:)

   Usuń
 3. Wydają się ciekawe ;) Może kiedyś wpadną w moje ręce ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ezoteryczne klimaty w ogóle mnie nie interesują i mało wierzę w takie sprawy, więc pas. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie klimaty mnie nie interesują, więc pewnie nie sięgnę po tę pozycję:) Zapraszam mnie na http://kulturalna-rzeczywistosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja przyjaciółka na pewno byłaby zadowolona z takiego prezentu. Niestety to nie moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mój klimat, ale na razie nie mówię nie :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety takie rzeczy to nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię mandale, niektóre bywają przepiękne. Sama mam kilka w pokoju.

  OdpowiedzUsuń