Looking For Anything Specific?

Header Ads

Lidia Verona - Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego

Tytuł: Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego
Autor: Lidia Verona
Wydawca: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2008
Liczba stron: 96"Czy wiesz,że istnieje język Aniołów? Twój kontakt z Aniołami może zostać wzbogacony o nową, symboliczna płaszczyznę. Anioły są realnymi bytami, które pozostawiły nam najcenniejszy z możliwych dar- Anielski Alfabet. W każdej jego literce zawarta jest magia, moc i opiekuńcza energia anioła będącego jej patronem, Wszystkie razem tworzą zapis przyszłości naszej planety. Zawierają wskazówki dotyczące przechodzenia na kolejne poziomy ewolucji, która czyni każdego człowieka coraz doskonalszą istotą."
-----------------------------------------------------------------

Spotkałam się już z Mandalami przy pracy z talią 24 kart z  podręcznikiem, dlatego też miałam już pewne pojęcie o tej tematyce. Po raz pierwszy jednak spotkałam się z połączeniem mandali z duchowymi aniołami. 

"Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego" Lidii Verona rozpoczyna się od polecenia przez autorkę licznych kursów i warsztatów mogących pomóc czytelnikowi nawiązać kontakt duchowy z Istotami Światła. Autorka wprowadza także stopniowo do tematu medytacji i samych mandali, wyjaśnia w jaki sposób możemy uzyskać kontakt z aniołami. Dla wszystkich, którzy w dalszym ciągu zastanawiają się czym jest mandala, wyjaśnię to bardzo ogólnie. Mandela oznacza koło, okrąg, które traktowane jako idealna figura geometryczna jest fenomenalne dla energii duchowej.

Główną część książki zajmuje alfabet, w którym to autorka prezentuje każdą z liter Pisma Anielskiego. Każda litera posiada swojego opiekuna, właściwości, sposób medytacji oraz opatrzona jest dokładnym opisem. Całość jest bardzo przejrzystym poradnikiem dla osób zainteresowanych parapsychologią, w którym odnajdujemy szereg przydatnych wskazówek. Warto wspomnieć, że głęboko religijni czytelnicy nie powinni się obawiać tej pozycji, gdyż pani Lidia Verona nie traktuje w swym dziele o niczym poza nawiązaniu duchowej więzi. Nie znajdziemy tutaj informacji podważających chrześcijaństwo, a wręcz przeciwnie. 

Ważnym aspektem książki jest jej piękne wydanie. Niemal na każdej stronie pojawiają się obrazy mandali. Obrazy są niezwykle żywe i kolorowe. Kartki z tekstem opatrzone są równie pięknymi wzorami. Także czcionka jest ozdobna. Innymi słowy ze względu wizualnego pozycja ta jest przyjemna, barwna i przede wszystkim czytelna.

Myślę, że każdy zainteresowany zagadnieniami zarówno anielskimi, jak i mandalami odnajdzie w książce to czego szuka, dlatego nie zawaham się polecić tej książeczki każdemu czytelnikowi, dla którego rozwój duchowy jest ważny.
Ocena:-5/6

Za egzemplarz recenzyjny dziękuję Studiu Astropsychologii
 

Prześlij komentarz

13 Komentarze

 1. Akurat dla mnie jest to tematyka zupełnie obca, ale cieszę się, że dzięki innym blogerem mogę poznać ciekawsze książki. Zwłaszcza, że właśnie w takich tytułach rozmiłowana jest moja mama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie to zdecydowanie nie dla mnie. Nie potrafiłabym chyba tego przeczytać

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam pojęcia, że coś takiego jak alfabet anielski istnieje. Na poszerzanie wiedzy nigdy nie jest za późno :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za magiczno- duchowych książek (chociaż mam jedną z nich za sobą- ale to czysty przypadek ;))
  I mimo zachęcającej i niebanalnej recenzji, nie skorzystam z Twojego zaproszenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę przyznać że w życiu nie słyszałam o czymś takim.. może daltego warto ją przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Co prawda ZUPEŁNIE nie dla mnie, ale mam chyba pomysł, komu mogłabym taką lekturę sprezentować, ha! Dzięki za cynk ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Chociaż nie bardzo ciągnie mnie do Studia A. To takie karty bym chciała posiadać :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Akurat tego typu tematyka niestety mnie nie interesuje, zatem pass :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tą pozycję jednak sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Książki tego typu są kompletnie nie dla mnie, jakoś nie mogę się do nich w ogóle przekonać... Ale, ale, widzę, że właśnie czytasz coś o "Jak poznałem waszą matkę" i jestem bardzo ciekawa tej książki :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam tego typu książki! Jeszcze mandali nie poznałam, ale mam zamiar to uczynić.

  OdpowiedzUsuń
 12. Recenzja bardzo ciekawa, ale niestety książka nie w moim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zupełnie obca mi tematyka, ale kto wie... może kiedyś ;D

  OdpowiedzUsuń