Lidia Verona - Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego

Tytuł: Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego
Autor: Lidia Verona
Wydawca: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2008
Liczba stron: 96"Czy wiesz,że istnieje język Aniołów? Twój kontakt z Aniołami może zostać wzbogacony o nową, symboliczna płaszczyznę. Anioły są realnymi bytami, które pozostawiły nam najcenniejszy z możliwych dar- Anielski Alfabet. W każdej jego literce zawarta jest magia, moc i opiekuńcza energia anioła będącego jej patronem, Wszystkie razem tworzą zapis przyszłości naszej planety. Zawierają wskazówki dotyczące przechodzenia na kolejne poziomy ewolucji, która czyni każdego człowieka coraz doskonalszą istotą."
-----------------------------------------------------------------

Spotkałam się już z Mandalami przy pracy z talią 24 kart z  podręcznikiem, dlatego też miałam już pewne pojęcie o tej tematyce. Po raz pierwszy jednak spotkałam się z połączeniem mandali z duchowymi aniołami. 

"Mandalowy Alfabet Pisma Anielskiego" Lidii Verona rozpoczyna się od polecenia przez autorkę licznych kursów i warsztatów mogących pomóc czytelnikowi nawiązać kontakt duchowy z Istotami Światła. Autorka wprowadza także stopniowo do tematu medytacji i samych mandali, wyjaśnia w jaki sposób możemy uzyskać kontakt z aniołami. Dla wszystkich, którzy w dalszym ciągu zastanawiają się czym jest mandala, wyjaśnię to bardzo ogólnie. Mandela oznacza koło, okrąg, które traktowane jako idealna figura geometryczna jest fenomenalne dla energii duchowej.

Główną część książki zajmuje alfabet, w którym to autorka prezentuje każdą z liter Pisma Anielskiego. Każda litera posiada swojego opiekuna, właściwości, sposób medytacji oraz opatrzona jest dokładnym opisem. Całość jest bardzo przejrzystym poradnikiem dla osób zainteresowanych parapsychologią, w którym odnajdujemy szereg przydatnych wskazówek. Warto wspomnieć, że głęboko religijni czytelnicy nie powinni się obawiać tej pozycji, gdyż pani Lidia Verona nie traktuje w swym dziele o niczym poza nawiązaniu duchowej więzi. Nie znajdziemy tutaj informacji podważających chrześcijaństwo, a wręcz przeciwnie. 

Ważnym aspektem książki jest jej piękne wydanie. Niemal na każdej stronie pojawiają się obrazy mandali. Obrazy są niezwykle żywe i kolorowe. Kartki z tekstem opatrzone są równie pięknymi wzorami. Także czcionka jest ozdobna. Innymi słowy ze względu wizualnego pozycja ta jest przyjemna, barwna i przede wszystkim czytelna.

Myślę, że każdy zainteresowany zagadnieniami zarówno anielskimi, jak i mandalami odnajdzie w książce to czego szuka, dlatego nie zawaham się polecić tej książeczki każdemu czytelnikowi, dla którego rozwój duchowy jest ważny.
Ocena:-5/6

Za egzemplarz recenzyjny dziękuję Studiu Astropsychologii