Targi Książki w Krakowie

Kochani moi! Krakowskie Targi Książki zbliżają się dużymi krokami. Za równy tydzień się zaczną, a ja jeszcze odrobinę w rozsypce, bo odkryłam ile różnych spotkań blogerskich będzie miało miejsce. Chcę się spotkać z wami i mam nadzieję, że mi się to uda, jednak fakt, że nie mamy jednego stałego miejsca (forum), gdzie można się umówić, postanowiłam napisać notkę. Mam nadzieję, że wszyscy jakoś się ogarniemy i dogadamy. 
Przejrzałam już plan Targów i powiem wam, gdzie na pewno się wybieram się w sobotę i niedzielę.
W sobotę moje plany są skromniejsze, a priorytetem jest spotkanie z Ćwiekiem na stoisku wyd. SQN. W niedziele mój grafik jest już odrobinę bardziej wypchany. Mam nadzieję, że w końcu dopadnę Katarzynę Miszczuk by złożyła swój podpis na trylogii "Ja, diablicy".
W niedziele również pojawiają się spotkania blogerów w salach seminaryjnych na terenie Targów:

1. 11:00 - 12:00 w sali 1: Blogerzy książkowi - przyszłość krytyki literackiej?
2. 11:00 - 12:00 w sali 3: Zjazd blogerów oraz inauguracja konkursu i plebiscytu Literacki Blog Roku.
3. 14:00 - 15:00 w sali 1: Jak zostać blogerem książkowym?

Wszystko niby pięknie ładnie, jednak łatwo da się zauważyć, że 1 i 2 spotkania odbywają się w tym samym czasie, w dwóch różnych salach. I na co się zdecydować? 

Z innej beczki poza spotkaniami, które zaplanowali organizatorzy, pojawił się także plan spotkania na własną rękę. Odbędzie się ono w sobotę (27 Października) o 16:00 w Cafe Botanica przy ul. Brackiej 9 - tam najprawdopodobniej się zjawię. Więcej informacji znajdziecie u dziewczyn na blogu ( klik )
Oddzielnie powstał również wątek na forum NaKanapie (klik), gdzie także można się umówić z blogerkami.
Dajcie mi znać, czy się wybieracie i gdzie :) 
Mam nadzieję, że do zobaczenia!