Podsumowanie roku?!?

Podsumowanie noworoczne - nie ma szans, aby mi to wszyło. Nie lubię podsumowań, bo nikt nie jest tym specjalnie zainteresowany, a na pewno ja nie jestem. Zresztą wszystko można sprawdzić wchodząc w archiwum, więc po co mam się nie potrzebnie produkować, ale skoro i tak już to robię to 89 książek przeczytałam w tym roku, a przy najmniej tak wynika z mojego LC. Jestem zbyt leniwa bym każdą z nich recenzowała, więc recenzji 78, ale tutaj pojawiło się także parę filmów i jedna gra. Nie wiem, czy to dużo, czy mało, ale z całą pewnością na tyle pozwolił mi czas. Biorąc pod uwagę, że w pewnym momencie chodziłam do dwóch praca, a później zostałam przy jednej, która jest dla mnie nieustającym wyzwaniem i nie daje mi odetchnąć również poza murami biura, a także studiowanie i pisanie pracy licencjackiej, którą notabene będę broniła w lutym, nie jest to zły wynik. 
O książkach, które zrobiły na mnie wrażenie w tym roku pisać nie będę, ponieważ wszystko co mogłam o nich powiedzieć już się na blogu znajduję. Spróbuję więc od strony bardziej prywatnej. 2012 rok był dla mnie dobry. Pozwolił mi się realizować i zmieniać  Poznałam wielu wspaniałych ludzi, w tym także kilka uroczych blogerek (m.in. MagdęTirindethSolMałą EmilyAbigail). Tak, z całą pewnością ten rok przyniósł mi wiele dobrego i mam głęboką nadzieję, że 2013 będzie dla mnie równie łaskawy i pozwoli mi realizować marzenia. 
Dziś, w ten ostatni dzień roku chciałabym podziękować każdemu, kto był pozytywnym akcentem w moim życiu i wspierał mnie, podtrzymywał na duchu oraz przypomniał co się liczy. Mój kochany facet nie czyta tego bloga, ale to jemu należą się największe podziękowania, bo bez niego najprawdopodobniej siedziałam zwinięta w kłębek pod kołdrą i nie robiła kompletnie nic poza czytaniem książek. Dziękuję moim przyjaciołom, którzy dostarczali mi tego, czego potrzebuję - masy pozytywnej energii! Dziękuję także wam, za to, że jesteście i wiem, że chociaż 1 na 50 osób, która tutaj trafia, czyta moje słowa, a przez to motywuje do dalszego prowadzenia W krainie stron ;) 
Także dziękuję Wam kochani i życzę łaskawego 2013 roku!