Looking For Anything Specific?

Header Ads

Podsumowanie roku?!?

Podsumowanie noworoczne - nie ma szans, aby mi to wszyło. Nie lubię podsumowań, bo nikt nie jest tym specjalnie zainteresowany, a na pewno ja nie jestem. Zresztą wszystko można sprawdzić wchodząc w archiwum, więc po co mam się nie potrzebnie produkować, ale skoro i tak już to robię to 89 książek przeczytałam w tym roku, a przy najmniej tak wynika z mojego LC. Jestem zbyt leniwa bym każdą z nich recenzowała, więc recenzji 78, ale tutaj pojawiło się także parę filmów i jedna gra. Nie wiem, czy to dużo, czy mało, ale z całą pewnością na tyle pozwolił mi czas. Biorąc pod uwagę, że w pewnym momencie chodziłam do dwóch praca, a później zostałam przy jednej, która jest dla mnie nieustającym wyzwaniem i nie daje mi odetchnąć również poza murami biura, a także studiowanie i pisanie pracy licencjackiej, którą notabene będę broniła w lutym, nie jest to zły wynik. 
O książkach, które zrobiły na mnie wrażenie w tym roku pisać nie będę, ponieważ wszystko co mogłam o nich powiedzieć już się na blogu znajduję. Spróbuję więc od strony bardziej prywatnej. 2012 rok był dla mnie dobry. Pozwolił mi się realizować i zmieniać  Poznałam wielu wspaniałych ludzi, w tym także kilka uroczych blogerek (m.in. MagdęTirindethSolMałą EmilyAbigail). Tak, z całą pewnością ten rok przyniósł mi wiele dobrego i mam głęboką nadzieję, że 2013 będzie dla mnie równie łaskawy i pozwoli mi realizować marzenia. 
Dziś, w ten ostatni dzień roku chciałabym podziękować każdemu, kto był pozytywnym akcentem w moim życiu i wspierał mnie, podtrzymywał na duchu oraz przypomniał co się liczy. Mój kochany facet nie czyta tego bloga, ale to jemu należą się największe podziękowania, bo bez niego najprawdopodobniej siedziałam zwinięta w kłębek pod kołdrą i nie robiła kompletnie nic poza czytaniem książek. Dziękuję moim przyjaciołom, którzy dostarczali mi tego, czego potrzebuję - masy pozytywnej energii! Dziękuję także wam, za to, że jesteście i wiem, że chociaż 1 na 50 osób, która tutaj trafia, czyta moje słowa, a przez to motywuje do dalszego prowadzenia W krainie stron ;) 
Także dziękuję Wam kochani i życzę łaskawego 2013 roku!

Prześlij komentarz

16 Komentarze

 1. Życzę wzajemnie ogromu pozytywnej energii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również życzę dużo szczęścia w przyszłym roku i obronienia pracy licencjackiej! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wynik książkowy niezły. :) Podsumowanie nie jest złe. ;D I nie martw się, mam tak samo, nie każdą książkę da się po prostu zrecenzować. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak ja również cieszę się, że mogłam Cię poznać osobiście! Wspaniała i ciepła osóbka z Ciebie :* Kochana, życzę Ci wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku! Mniej zmartwień i wiele, wiele radości! Wspaniałych książek i czego tylko pragniesz, aby się spełniło :) Sama się zastanawiałam czy robić podsumowanie, bo teraz wszyscy je robią, ale zrobiłam. Prawdą jest, że miesięczne mnie nudzą i nie interesują - dlatego tych nie robię ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję za życzenia i wzajemnie, wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2013, spełnienia marzeń !

  OdpowiedzUsuń
 6. Oby ten nadchodzący rok był lepszy niż ten mijający! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Super wyniki :) Życzę Ci, aby przyszły rok był jeszcze lepszy i pod względem czytelniczym i na stopie osobistej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. 89 książek to świetny wynik, gratuluję :) Mnie 2012 także przyniósł wiele wspaniałych znajomości, dziękuję <3
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie, pięknie moja droga. Ja też się cieszę, że poznałam Ciebie i dziewczyny, ale wiesz, że ty masz pierwsze miejsce zawsze:) Świetnej zabawy sylwestrowej i do zobaczenia w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne wyniki.
  Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudo wynik :)
  Zaglądałam i będę zaglądać :D Dziękuję też za maile w tym roku :D
  Dobrego startu w 2013!

  OdpowiedzUsuń
 12. Również życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję! I życzę pomyślnego 2013 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Również się cieszę, że mogłam Cię poznać;) Życzę Ci wszystkiego dobrego w tym roku, aby przyniósł Ci wiele wspaniałych książek. Spełnienia marzeń :)

  OdpowiedzUsuń