Looking For Anything Specific?

Header Ads

Wyniki 7 dniowego konkursu: Ślady Zbrodni


Konkurs zakończono. 
Dla przypomnienia nagrodami w konkursie są kody na audiobooki kryminalne z serii "Ślady Zbrodni", ufundowane przez audioteka.pl. Konkurs odbywał się zarówno na blogu, jak i na jego Fejsbokowskim fanpajdżu, innymi słowy mieliście dużo czasu i możliwości na ich zdobycie. Wyśledziłam najlepsze odpowiedzi, które pozwolę sobie zacytować i oczywiście nagrodzić!


Konkurs blogowy koncentrował się wokół odpowiedzi na pytanie: "Jak skutecznie zatrzeć za sobą ślady zbrodni?". 

1. Immora: Jak skutecznie zatrzeć za sobą ślady? Przede wszystkim ich nie robiąc! Przydadzą się przede wszystkim gumowe rękawiczki, aby zapobiec odciskom palców i kominiarka, aby schować niesforne włosy :) Najlepiej także niczego nie dotykać, a jeśli już się to zdarzy to warto wszystko poustawiać na miejsce.

2. Złośliwa Baba: "Aby zatrzeć za sobą ślady zbrodni należy być zawsze opanowanym i mieć plan! 
Przykład: Parę lat temu moje współlokatorki wyjechały do domu na święta Bożego Narodzenia. Zostałam sama z mnóstwem wolnego czasu, który spędziłam na czytaniu. Własne książki szybko przeczytałam, więc zakradłam się do pokoju koleżanki i znalazłam jej ulubioną powieść. Zakochałam się w tej historii, jednak egzemplarz mocno ucierpiał, gdy zawinięta w koc, strąciłam gorącą czekoladę. Okładka i większość stron mocno ucierpiało. Wiedziałam, że przyjaciółka zamorduje mnie, gdy odkryje prawdę. Miała wrócić zaraz po świętach, więc ranek pierwszego dnia roboczego, spędziłam na chodzenie od księgarni do księgarni by znaleźć nowy egzemplarz. Zbrodnia nie została wykryta, choć jej ślady wciąż są obecne na egzemplarzu, który zachowałam dla siebie."

Konkurs na FB koncentrował się wokół odpowiedzi na pytanie: "Z czym kojarzą Ci się audiobooki kryminalne?

1. Agnieszka B. : "Z instrukcją zbrodni podaną szeptem wprost do ucha :0"

2. Sygryda Z. :"matko z córką! Audiobooki kryminalne?! Toż to zapewne kojarzyć się może (po Krakowsku) z opowieściami podsłuchanymi w nocnym na Kazimierzowskie, gdzie kiedyś dane mi było mieszkać.."
Ostatni kod wylosowany wśród osób zgłaszających się do konkursu otrzymuje:

Wszystkim serdecznie gratuluję!

Prześlij komentarz

5 Komentarze

  1. "Z instrukcją zbrodni podaną szeptem wprost do ucha :0"

    Dlatego nie przepadam za kryminałami - po prostu nie chcę wiedzieć, jak można takiego bądź owakiego człowieka zamordować, bo jeszcze bym kogoś "przypadkowo" ukatrupił. :)

    OdpowiedzUsuń