Reklamowe ślady smoka


7 kwietnia startuje czwarty sezon „Gry o tron”. Gosiarella podejrzewa, że wielu z was już się niecierpliwi, dlatego postanowiła umilić wam ten czas za pomocą kilku notek poświęconym ciekawym rzeczom/zjawiskom związanym z serialem. Gosiarella kocha kreatywne reklamy, dlatego dziś poznacie dwie najciekawsze: Smoczą czaszkę na Jurajskim wybrzeżu oraz smoczy cień. 
Gosiarella ostrzega: to będzie krótki post!

Smocza czaszka na Jurajskim Wybrzeżu
Wraz z początkiem ubiegłorocznych wakacji Wybrzeże Jurajskie Dorset w Wielkiej Brytanii doczekało się bardziej smoczego oblicza dzięki smoczej czaszka mierzącej 12 metrów długości. Ku ogromnemu rozczarowaniu Gosiarelli nie był to dowód na istnienie smoków (chlip!), ale działanie reklamowe serwisu Blinbox (jeden z serwisów V.O.D.) , związane z emisją trzeciego sezony „Gry o tron”. Tak czy siak, Gosiarella bije brawo za fajny, kreatywny pomysł działu PR oraz trzem artystom, którzy przez dwa miesiące tworzyli to cudo:

East News
East News


Smoczy cień
Kolejne ślady smoka (konkretnie jego cień) pojawiły się w Los Angeles, na wieżowcu należącym do HBO, a także w „New York Times”. No dobra, to również element promocji 3 sezonu serialu.

Gosiarella jest niezmiernie ciekawa, czy z okazji nadchodzącego sezonu znów pojawią się ciekawe kampanie. 

P.S. Musicie wybaczyć Gosiarelli, że dziś tak krótko, ale dalej jest chora i ledwo kontaktuje.