Konkurs: Wyznaj tajemnicę Gosiarelli


Cześć kłamczuchy! 
Gosiarella ma dziś dla was konkurs! Już po samym wyglądzie bloga łatwo się domyślić, że Gosiarella została ambasadorką książki Sary Shepard „Tajemnice Ali”, prequela serii Pretty Little Liars. W zawiązku z tym macie okazję powalczyć o egzemplarz książki. Zadanie konkursowe wymaga puszczenia wodzy fantazji przez co Gosiarella już nie może się doczekać, gdy przeczyta wasze odpowiedzi. Zaczynamy?

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody w konkursie jest wydawnictwo Otwarte
2. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki "Tajemnice Ali". 
3. Czas trwania: od 03 kwietnia do 21 kwietnia 2o14, wyniki konkursu ogłoszę najpóźniej do 23 kwietnia. 
4. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby zamieszkujące terytorium Polski, 
5. Aby wziąć udział w konkursie, należy: 
a) Pod tym postem wyrazić chęć udziału w konkursie przez proste "Zgłaszam się". 
b) Wymyślić tajemnicę (i opisać w komentarzu), jaką mogłaby skrywać Gosiarella. 
6. Możecie, ale nie musicie (nie będzie to miało żadnego wpływu na wyniki konkursu): 
a. umieścić baner konkursowy wraz z odnośnikiem do tego posta na swoich blogach (osoby nie posiadające bloga są zwolnione z tego podpunktu) 
b. Polubić Gosiarellę na fb [link] 
7. Wygrywa osoba, której pomysł najbardziej mnie zauroczy/zaskoczy/zadziwi/ wstrząśnie, czyli ogólnie wywoła największe emocje. 
8. Po opublikowaniu wyników, zwycięzca będzie miał 3 dni na skontaktowanie się z Gosiarellą w celu podania adresu do wysyłki nagrody.

Małe wprowadzenie: 
Każdy ma swoje tajemnice. Gosiarella przez jakiś czas zastanawiała się czyją tajemnicę chciałaby poznać najbardziej. Na samym początku przyszła myśl by poznać najpilniej skrywane sekrety czytelników bloga, ale to nie byłoby zbyt odważne skoro większość nie lubi się odsłaniać na forum publicznym. Później chciała przeczytać o zmyślonych tajemnicach, ale to wiązałoby się z wymyśleniem całej historii w tle. Tym sposobem najprościej będzie, jeśli spróbujecie wymyślić jakie sekrety mogłaby skrywać Gosiarella. Mogą być absurdalne, mogą być wzruszające, mogą być zabawne, zaskakujące, straszne itd. Najważniejsze by były oryginalne i przyciągnęły Gosiarellową uwagę. Najlepszy, czyli ten który podbije Gosiarellowe serduszko, zostanie nagrodzony! 
Bawcie się dobrze Kłamczuchy!