3 urodziny Gosiarelli


Trzecie urodziny bloga. Niby nic, ale gdy zastanawiałam się co chciałabym przekazać poniższym tekstem, zaczęłam rozmyślać jak wiele zmieniło się w przeciągu ostatniego roku. Mam wrażenie, że znacznie więcej niż w ciągu pierwszych dwóch lat (zeszłoroczne podsumowanie). Zrezygnowałam ze współpracy barterowej, co wbrew pozorom nie było łatwą decyzją, choć w 100% właściwą. Zmieniłam nazwę bloga i adres. Wprowadziłam cykle (True Story, Why So Serious?, Kill Them All/Only One), obecnie trwa pierwszy miesiąc tematyczny, a co najciekawsze zmieniłam tematykę bloga z typowo książkowej na popkulturalną. To wszystko, a pewnie jeszcze więcej, w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Jestem z siebie dumna, ale dziś, wyjątkowo, nie chodzi o Gosiarellę tylko o Was!

Mam nadzieję, że nie jesteście zaskoczeni! W końcu w dużej mierze to Wy – czytelnicy, a przede wszystkim komentatorzy – tworzycie klimat bloga. Czasami aż ciężko mi uwierzyć, że zebrałam tu tak cudowne osoby. Mogę sobie pozwolić na narcyzm, głupie żarty, ochy, achy i sarkazm, a przy tym nie muszę się obawiać, że ktoś weźmie to na poważnie. Chciałabym Wam podziękować, że łapiecie w lot o co chodzi, a przy tym tworzycie w komentarzach treść, która mnie totalnie rozbraja i wszyscy, którzy mnie widzą przy monitorze zawsze się pytają, dlaczego się szczerzę. Serio, czasami Wasze komentarze są tak rewelacyjne, że muszę biedną Magdę zaczepiać na FB by też mogła się uśmiechnąć do ekranu. To fajnie, że nie jesteście stadem baranów, które często można spotkać na blogach. Fajnie, że dajecie mi motywację do dalszego pisania. Dzięki ludzie!

Może skończę już słodzić by żyły się Wam nie zapchały od tego lukru. Chciałam jeszcze zrobić małe ogłoszenia parafialne. Po pierwsze przypominam o konkursie stworzonym w dowód Gosiarellowej miłości (klik do konkursu). Po drugie mam dla Was ankietę do wypełnienia (klik do ankiety) i byłabym wdzięczna za jej wypełnienie. Mam kilka pomysłów dot. Bloga i jeszcze nie wiem, jak je ugryźć. Z Waszą pomocą będzie łatwiej, więc jeśli chcecie mieć wpływ na rozwój bloga – uzupełnijcie ją! Po trzecie: Jeszcze raz dzięki wszystkim czytelnikom i Blogerom, których poznałam i uwielbiam!
Buziaki!