Konkurs: Gosiarella na wakacjachGosiarella ma dziś urodziny. Gosiarella kocha swoje urodziny i gwiżdże na to, że robi się coraz star...dojrzalsza. Zresztą tej dojrzałości wcale po Gosiarelli nie widać, a przynajmniej taką mam nadzieję. Tak czy inaczej dziś ludzkość składa mi dary i śle podziękowania za to, że łaskawie pojawiłam się na świecie. Jak można się z tego nie cieszyć?! Na całe szczęście lubię Was i też chciałabym dać Wam prezent.


Temat konkursu
Rok temu na starym blogu (a raczej tym samym blogu o starej nazwie), z okazji jego drugich urodzin, wystartował konkurs, którego zadaniem było wymyślenie...no cóż... zadania konkursowego. Wygrała Karolcia ze swoim "Na kartce napisać w krainie stron.pl by Gosiarella ewentualnie wydrukować i z tą oto karteczką zrobić zdjęcie w ciekawym miejscu - ciekawe gdzie by Twój BLOG zawędrował".
Sądzę, że czas najwyższy zrealizować zwycięski pomysł. Zwłaszcza, że wakacje dopiero przed Wami i będziecie mogli wiele czasu na zrealizowanie zadania. Oczywiście trzeba będzie go troszkę zmodyfikować. Przede wszystkim blog zmienił nazwę i teraz zwyczajne Gosiarella wystarczy. Możecie napisać to na kartce. Możecie napisać to na piasku. Możecie napisać to na serwetce. Możecie wygrawerować to ma samurajskim mieczu, albo tyłku smoka (nie radzę). Możecie też zrobić zdjęcie ekranu, na którym będzie otwarta strona z Gosiarellowym blogiem. Technika i wykonanie jest naprawdę dowolne. Tylko bez photoshopów i innych Coreli! To musi być zdjęcie zrobione przez Was (lub z Wami). Ważne by nazwa Gosiarella pojawiła się na zdjęciu z Waszych wakacji. Autor najlepszego zdjęcia dostanie nagrodę.

Nagroda
Jaka będzie nagroda? O tym przekona się jedynie zwycięzca, ponieważ po raz drugi do wygrania będzie Tajemnicza Różowa Paczka. Z całą pewnością znajdą się w niej książki (spróbuję zrobić małe dochodzenie w celu ustalenie ulubionego gatunku zwycięzcy), ale nie tylko. Chciałabym przygotować coś indywidualnie pod gust zwycięzcy (będę inwigilować), ale możecie liczyć na jakieś gadżety lub wejściówki. Ogólnie rzecz biorąc wierzę, że Wam się spodoba! 

Regulamin:
1. Nagrodą w konkursie jest Tajemnicza Różowa Paczka (opisana powyżej). 
2. Czas trwania: od 05 lipca do 5 września 2o14, wyniki konkursu ogłoszę najpóźniej do 10 września. 
3. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby zamieszkujące terytorium Polski, 
4. Aby wziąć udział w konkursie, należy: 
a) Pod tym postem wyrazić chęć udziału w konkursie przez proste "Zgłaszam się". 
b) Zrobić zdjęcie z napisem Gosiarella, a następnie opublikować go w komentarzch poniżej lub wysłać mailowo na adres gosiarella@gmail.com 
5. Przesłanie zdjęcia konkursowego oznacza zgodę na jego publikację na Gosiarellowym blogu i powiązanymi z nim kontami w social media, chyba że uczestnik zastrzeże, iż takiej zgody nie wyraża. 
6. Możecie, ale nie musicie (nie będzie to miało żadnego wpływu na wyniki konkursu): 
a. umieścić baner konkursowy wraz z odnośnikiem do tego posta na waszycg blogach 
7. Wygrywa osoba, której pomysł najbardziej zauroczy/zaskoczy/zadziwi/wstrząśnie, czyli ogólnie wywoła największe emocje u jury (w skład jury wchodzi Gosiarella, Gosiarellowy Chłopak oraz Magda ze Stulecia Literatury). 
8. Po opublikowaniu wyników, zwycięzca będzie miał 5 dni na skontaktowanie się z Gosiarellą w celu podania adresu do wysyłki nagrody. 

Ps. Z racji obchodzenia corocznej urodzinowej tradycji, znikam na cały dziń z internetów. Tak czy inaczej piszcie, jeśli macie jakieś pytania. Wszystkim życzę powodzenia!
I niech los zawsze Wam sprzyja!