Looking For Anything Specific?

Header Ads

Konkurs: Gosiarella na wakacjach



Gosiarella ma dziś urodziny. Gosiarella kocha swoje urodziny i gwiżdże na to, że robi się coraz star...dojrzalsza. Zresztą tej dojrzałości wcale po Gosiarelli nie widać, a przynajmniej taką mam nadzieję. Tak czy inaczej dziś ludzkość składa mi dary i śle podziękowania za to, że łaskawie pojawiłam się na świecie. Jak można się z tego nie cieszyć?! Na całe szczęście lubię Was i też chciałabym dać Wam prezent.


Temat konkursu
Rok temu na starym blogu (a raczej tym samym blogu o starej nazwie), z okazji jego drugich urodzin, wystartował konkurs, którego zadaniem było wymyślenie...no cóż... zadania konkursowego. Wygrała Karolcia ze swoim "Na kartce napisać w krainie stron.pl by Gosiarella ewentualnie wydrukować i z tą oto karteczką zrobić zdjęcie w ciekawym miejscu - ciekawe gdzie by Twój BLOG zawędrował".
Sądzę, że czas najwyższy zrealizować zwycięski pomysł. Zwłaszcza, że wakacje dopiero przed Wami i będziecie mogli wiele czasu na zrealizowanie zadania. Oczywiście trzeba będzie go troszkę zmodyfikować. Przede wszystkim blog zmienił nazwę i teraz zwyczajne Gosiarella wystarczy. Możecie napisać to na kartce. Możecie napisać to na piasku. Możecie napisać to na serwetce. Możecie wygrawerować to ma samurajskim mieczu, albo tyłku smoka (nie radzę). Możecie też zrobić zdjęcie ekranu, na którym będzie otwarta strona z Gosiarellowym blogiem. Technika i wykonanie jest naprawdę dowolne. Tylko bez photoshopów i innych Coreli! To musi być zdjęcie zrobione przez Was (lub z Wami). Ważne by nazwa Gosiarella pojawiła się na zdjęciu z Waszych wakacji. Autor najlepszego zdjęcia dostanie nagrodę.

Nagroda
Jaka będzie nagroda? O tym przekona się jedynie zwycięzca, ponieważ po raz drugi do wygrania będzie Tajemnicza Różowa Paczka. Z całą pewnością znajdą się w niej książki (spróbuję zrobić małe dochodzenie w celu ustalenie ulubionego gatunku zwycięzcy), ale nie tylko. Chciałabym przygotować coś indywidualnie pod gust zwycięzcy (będę inwigilować), ale możecie liczyć na jakieś gadżety lub wejściówki. Ogólnie rzecz biorąc wierzę, że Wam się spodoba! 

Regulamin:
1. Nagrodą w konkursie jest Tajemnicza Różowa Paczka (opisana powyżej). 
2. Czas trwania: od 05 lipca do 5 września 2o14, wyniki konkursu ogłoszę najpóźniej do 10 września. 
3. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby zamieszkujące terytorium Polski, 
4. Aby wziąć udział w konkursie, należy: 
a) Pod tym postem wyrazić chęć udziału w konkursie przez proste "Zgłaszam się". 
b) Zrobić zdjęcie z napisem Gosiarella, a następnie opublikować go w komentarzch poniżej lub wysłać mailowo na adres gosiarella@gmail.com 
5. Przesłanie zdjęcia konkursowego oznacza zgodę na jego publikację na Gosiarellowym blogu i powiązanymi z nim kontami w social media, chyba że uczestnik zastrzeże, iż takiej zgody nie wyraża. 
6. Możecie, ale nie musicie (nie będzie to miało żadnego wpływu na wyniki konkursu): 
a. umieścić baner konkursowy wraz z odnośnikiem do tego posta na waszycg blogach 
7. Wygrywa osoba, której pomysł najbardziej zauroczy/zaskoczy/zadziwi/wstrząśnie, czyli ogólnie wywoła największe emocje u jury (w skład jury wchodzi Gosiarella, Gosiarellowy Chłopak oraz Magda ze Stulecia Literatury). 
8. Po opublikowaniu wyników, zwycięzca będzie miał 5 dni na skontaktowanie się z Gosiarellą w celu podania adresu do wysyłki nagrody. 

Ps. Z racji obchodzenia corocznej urodzinowej tradycji, znikam na cały dziń z internetów. Tak czy inaczej piszcie, jeśli macie jakieś pytania. Wszystkim życzę powodzenia!
I niech los zawsze Wam sprzyja!



Prześlij komentarz

24 Komentarze

 1. Wszystkiego najlepszego dla Gosiarelli! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego, Gosiarello! :) Powiedz mi proszę, jak Ty zamieszczasz przycisk "Lubię to" i "udostępnij" pod wpisem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra, w sierpniu będę w jednym takim miejscu, które może się nadać, więc o ile nie zapomnę to wezmę udział w konkursie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się! :) Tylko żebym pamiętała o zrobieniu zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. ależ pewnie, że się zgłaszam ;) Zdjęcie wyślę wkrótce! idę polować na smoka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Ja swoje obchodzę za tydzień i już nie mogę się doczekać, choć i tak mam tendencję do traktowania całego lipca jak rozszerzonych urodzin i do tłumaczenia miliona rzeczy tekstem "to z okazji urodzin" ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy konkurs, jeśli będę miała jakiś fajny pomysł to na pewno wezmę udział. A teraz najważniejsze! WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO, NAJRÓŻOWSZEGO I EMANUJĄCEGO TAKĄ SAMĄ ZAJEBISTOŚCIĄ JAK GOSIARELLA! Albo chociaż w połowie, bo o taką samą będzie trudno. Najlepszego! I stada zaklepańców pod oknem, a co.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się i ślę trochę spóźnione najlepsze życzonka dla Gosiarelli prosto z mojego anielskiego serduszka :) Dużo zdrówka i mnóstwa różowych prezentów - bo niektóre pewnie jeszcze nie dotarły (przesyłka z Ameryki trochę idzie, a Amerykańscy Naukowcy na pewno wysłali Gosiarelli coś specjalnego :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się!! I wszystkiego (bardzo spóźnionego) najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkim zrzędom, które nie lubią urodzin podsyłam zawsze ten komiks z Garfem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przez "ten" rozumiem ten z dnia 1987-6-19, bo coś go nie widać w poprzednim komentarzu ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja znowu jestem poszkodowana, bo kazałaś mi w tym jury siedzieć, to nie mogę brać udziału w konkursie. Ale wybaczę Ci tym razem. Na wakacje i tak się nie wybieram, więc co mi tam:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepraszam bardzo, ale w regulaminie nie ma wzmianki, że nie możesz brać udziału :P Musisz zebrać najwięcej głosów jury :P

  OdpowiedzUsuń
 14. O, dałaś sporo czasu, więc spokojnie się pobawię aparatem i moją wyobraźnią :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Postaram się nie zapomnieć :D Ale najpierw musi się ten weekend skończyć (praca...), wtedy poszaleję :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się!
  E-mail: anita.turska@interia.pl
  Zdjęcie wyślę na e-maila :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgłaszam się z wielką chęcią! Zdjęcie prześlę jutro na adres e-mailowy :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam się!Wkrótce prześlę zdjęcie na adres e-mailowy :)

  OdpowiedzUsuń
 19. zgłaszam się :)
  mail: dominika.justyna@poczta.onet.pl

  zaraz wyślę na maila zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Kosmetyczna Nisia1 września 2014 23:00

  zgłaszam się :) zdjecie prześlę na maila

  OdpowiedzUsuń
 21. No to i ja: zgłaszam się.:)

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się

  OdpowiedzUsuń
 23. Zdjęcie wysyłam na maila :)

  OdpowiedzUsuń