Looking For Anything Specific?

Header Ads

Disney Dream, czyli portrety gwiazd


Tym razem, dla odmiany główną część wpisu będą stanowić zdjęcia wykonane przez Annie Leibovitz w ramach projektu Disneya Disney Dream Portrait, w którym to znane amerykańskie gwiazdy wcielają się w znanych bohaterów bajek wytwórni. Projekt ruszył w 2007 roku i jeśli się nie mylę ciągle trwają prace nad kolejnymi portretami. Jesteście ciekawi jak prezentują się fotografie? Zacznijmy od złoczyńców!

W rolę Kapitana Haka wcielił się Russell Brand
Bez kapelusza to nie ten sam Kapitan Hak i ogólnie protestuje! I co on u diabla robi z tą szpadą? Chyba powinien próbować dźgać krokodyla? Am I right or am I right?

W Złą Królową wcieliła się Olivia Wilde, zaś w lustereczku siedzi Alec Baldwin
Za to Zła Królowa wyszła wręcz idealnie. Co prawda bardzo chciałabym zobaczyć ją również w roli starej wiedźmy z zatrutym jabłkiem w ręce, ale podobno nie można mieć wszystkiego.

Queen Latifah jako Ursula
Pierwsze zdjęcie zdradziło nam kulisy powstania tej fotografii i muszę przyznać, że jestem odrobinę zawiedziona, że powstało w studiu, skoro modele z Arielkowego faktycznie znajdowali się pod wodą. Niemniej Queen Latifah sprawdziła się świetnie jako Ursula.

W ramach Jesieni Złoczyńców obiecałam Wam więcej wpisów dotyczących bajkowych czarnych charakterów, więc wypada się w miarę systematycznie wywiązywać z danego słowa. Niestety na każdego antagonistę przypada protagonista, więc i ich musimy przedstawić. 
Jack Black, Jason Segel, Will Ferrell
Ciągle czekam, aż duch przeszłych, teraźniejszych i przyszłych świąt wpadną do mnie w odwiedziny. Szczególnie zapraszam przyszłych, bo naprawdę miło byłoby wiedzieć co w życiu powinnam zmienić. Przecież nie przychodzą tylko do starych, złośliwych dusigroszów, prawda?

Roszpunkowa Taylor Swift
Włosy Taylor Swift  muszą być lekkie jak piórko skoro wiatr tak je rozwiał. Co ciekawe kręcone są jedynie u nasady, a później idealnie proste. Interesujące...
Jennifer Hudson jako Tiana. Zaś co do żaby nie jestem pewna.
Muszę przyznać ta fotografia wygląda jak żywcem wyjęty plakat z "Księżniczki i żaby" - urocza i w klimacie.
Whoopi Goldberg, Jenifer Lopez i Marc Anthony
Okey, przyłapaliście mnie! To nie jest oryginalna fotografia, tylko dwie połączone w jedną, jednak w tej wersji podobają mi się znacznie bardziej. Szkoda tylko, że Whoopi nie jest niebieska.
David Beckham
David Beckham w roli księcia na białym koniu? Najgorsze obawy się spełniły, ale na szczęście na żadnego królewicza nie czekam. Ufff...
Gisele Bündchen jako Wendy, Mikhail Baryshnikov jako Piotr, Tina Fey w roli Dzwoneczka, którego ledwo widać.
Czy tylko mnie wydaje się, że z tym zdjęciem jest coś poważnie nie w porządku? I chodzi mi zarówno o wiek Piotrusia, jak i wydźwięk tego co widzimy znając opowieść o Piotrusiu Panie.
Scarlett Johansson jako Kopciuszek.
Na zakończenie jedna z moich ulubionych fotografii. I choć nie przepadam za Kopciuszkiem to zdjęcie ze Scarlett Johansson jest obłędne. 

W serii Disney Dream znajduje się jeszcze wiele portretów bajkowych postaci, które warto zobaczyć. Chociaż nie tylko bajkowych, ponieważ są przedstawieni również "Piraci z Karaibów". Ta intrygująca seria fotografii doczekała się zarówno wielu parodii, jak i zainspirowała innych twórców do stworzenia czegoś równie niezwykłego. Sprawdźcie koniecznie fotografie wykonane przez Manuela de los Galanesa.

Ps. Która z powyższych fotografii podoba Wam się najbardziej?
Ps2. Których bohaterów chcielibyście zobaczyć w tej serii? Może macie nawet wybrane gwiazdy, które mogłyby się wcielić w wybraną przez Was rolę? Dajcie znać!

Prześlij komentarz

0 Komentarze