Looking For Anything Specific?

Header Ads

Spotkajmy się w Krakowie po raz trzeci!


Panie, Panowie, Różowe Sałaty!
Tradycyjnie, jak co roku ujawniam czas i miejsce, w którym będę, licząc na to, że dołączycie do mnie i Agaty z Bałaganu Kontrolowanego! Mam nadzieję, że właśnie piszczycie z radości (Nie? Jak to?!) lub chociaż sprawdzacie, czy macie czas 
od godziny 17:00 29 maja. Jeśli tak, to widzimy się w klubie Opium (ul. Jakuba 19 w Krakowie)! Zapiszcie datę w kalendarzu, dodajcie się do wydarzenia na FB i przygotujcie psychicznie na porządne psucie mózgów! 

W końcu wypada czasami spotkać się, by na żywo omówić plany podbicia świata, obrony przed Zombie Apokalipsą, czy ponarzekać na księżniczki Disneya, chociaż znając życie skończy się, jak zawsze, czyli na zachwycaniu się wspaniałymi serialami, filmami, książkami i całą popkulturą. Ze swojej strony obiecuję, że jeśli nie lubicie rozmawiać z innymi ludźmi, to możecie spokojnie usiąść w kąciku, by z szalonym spojrzeniem notować wskazówki dot. przetrwania w razie Z-epidemii - różne rzeczy widziałam i niewiele może mnie zdziwić. A tak poważnie nie ma co się wstydzić, bo ja sama w strachu, że będę siedzieć sama i nawet Agata się nie pojawi. Nie róbcie mi tego!


***

W drugiej części ogłoszeń parafialnych informuję, że Gosiarella uciekła z internetów i pojawi się dopiero za tydzień z lekkim hakiem. Mam nadzieję, że przywiozę Wam kilka fajnych tekstów! Przez ten czas teksty będą pojawiać się regularnie na blogu, jednak w komentarzach będziecie musieli rozmawiać z innymi Różowymi Sałatami. Wszystko ogarnę, gdy tylko wrócę! Bądźcie dzielni i niech różowa moc będzie z Wami!

Ps. To kto z Was dotrzyma mi towarzystwa na spotkaniu, a kogo będę musiała wpisać na czarną listę?


Prześlij komentarz

0 Komentarze