Looking For Anything Specific?

Header Ads

ZombieBOBRY, czyli Gosiarella ocenia kiczowate horrory


Ciągle wypatrujecie pierwszych oznak, że zombie apokalipsa się rozpoczyna i nic nie znajdujecie? Cóż... może to dlatego, że wszyscy żyjemy w błędzie i armagedon nie zacznie się, gdy trupy zaczną powstawać z grobów, ani ludzie przemieniać się nagle w agresywnych mózgożerców pod wpływem wirusa. Może tak naprawdę wszystko zacznie się od zielonej radioaktywnej mazi i bobrów?

Dobra, żartuję. Wiem, jak absurdalnie to brzmi, jednak nie przeszkadzało to Jordanowi Rubinowi nakręcić filmu o bobrach przemienionych w zombie i atakujących ludzi. Cóż... mnie też nie przeszkodziło to w obejrzeniu tego 'dzieła'. Ba! Nawet nakręciłam o nim film, w którym możecie sprawdzić, jaki ogrom absurdu tam wrzucono i jak kiczowato to wyszło. Naprawdę powinniście to zobaczyć!
Przy okazji skoro jesteśmy przy Gosiarella Show, to mam dla Was ważną informację. Gosiarella oceniająca kiczowate horrory będzie stałym punktem programu na kanale! Można powiedzieć, że to moja pierwsza seria filmowa (a planuję kolejne!) i mam ogromną nadzieję, że Wam się spodoba i docenicie moje poświęcenie. Nowe Kiczowate Horrory będą się pojawiać przynajmniej raz w miesiącu, a dokładnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca! A jeśli seria okaże się popularna, to pomyślę nad tym, by pojawiała się częściej. Przy okazji w grupie Armia Różowych Sałat na fb będziecie mogli decydować o kolejnych tytułach, które pojawią się w pierwszej kolejności! Przy okazji jeśli macie swoje propozycje kiczowatych horrorów, które powinna ocenić Gosiarella, to dawajcie znać.

Prześlij komentarz

0 Komentarze