Looking For Anything Specific?

Header Ads

Wyniki 2 dniowego konkursu: Jo Nesbø - Karaluchy


Przyszła pora na ostateczne rozstrzygnięcie wyników konkursu z audiobookiem Jo Nesbø - Karaluchy! Część z Was zna większość finalistów z na bieżąco aktualizowanego fanpage'a [Link], lecz teraz czas na oficjalne podsumowanie. W pierwszy dniu nagrodzone zostały:


Mysza - za szybkość (1 komentarz)
Złośliwa Baba - za refleks (ostatni komentarz)
Zuzia - za szczęście (wyłoniona wśród zgłoszeń) [podgląd]

W drugim dniu było już odrobinę ciężej, ponieważ należało najbardziej pomysłowy sposób (jednym słowem/zdaniem) odpowiedzą na pytanie: Z czym kojarzą Ci się karaluchy? 

Wybór był bardzo trudny, bo wielu z was udało się sprawdzić bym uśmiechała się do monitora! Bardzo żałuję, że muszę się ograniczyć do 2 odpowiedzi i dlatego tak długo musieliście czekać na wyniki. Drugi dzień konkursu wygrywają:

Maciej Oleksy - za odpowiedź: "Karaluchy kojarzą mi się ze śmiercią i smutkiem, ponieważ pewien wykreowany przeze mnie sim, imieniem Jack, umarł przed dwoma laty z powodu infekcji wywołanej przez te właśnie paskudne robale."
Mała Mi - za odpowiedź : "Karaluchy zwykle kojarzyły mi się z meksykańską piosenką "La cucaracha" (lub jak kto woli "akukaracza"), ale od kilku dni kojarzą mi się tylko i wyłącznie z audiobookiem, którego jestem przeogromnie ciekawa :-)
AnnieK - co prawda została wśród zgłoszeń, ale pozwolę sobie opublikować jej komentarz: "Karaluchy kojarzą mi się z małymi stworzonkami, które grasują w nocy po mieszkaniu i szukają uszu ludzi by do nich wejść." [podgląd]


Wszystkim serdecznie gratuluję! Maile już do Was zmierzają na podane pod zgłoszeniami adresy. Podejrzewam, że w tym miesiącu wyłoni się kolejny szybki konkurs, więc bądźcie czujni! Tymczasem przypominam o konkursie zorganizowanym z okazji przeniesienia bloga na nową domenę. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Prześlij komentarz

12 Komentarze