Looking For Anything Specific?

Header Ads

Kill Them All vs Only One


Gosiarella przygotowała dla Was nowy cykl na bloga (tak, jakbyście jeszcze nie mieli ich dość). Znacie już True Story, w którym Gosiarella z mordem w oczach rozbiera bajki na części pierwsze, tylko po to by zepsuć Wam dzieciństwo. Znacie również „Why so serious?”, w którym Gosiarella wraz z eM niszczą Wasze biedne mózgi i psują rodzimą blogosferę (np. zaklepywaniem, czy pisaniem w trzeciej osobie). Tym razem będzie trochę inaczej! Czas na Totalną Apokalipsę! Muhahahaha -> to był ArcyZły Złowieszczy Śmiech.


Zapewne nie wiecie, że był czas (w sumie dalej jest), w którym Gosiarella miała małe zbzikowanie na punkcie potencjalnej apokalipsy, powstania zombie, śmiercionośnych wirusów lub zwyczajnie, jak każdy racjonalnie podchodzący do życia człowiek, Gosiarella obmyślała plany zdobycia władzy nad światem. Nie zagłębiajmy się zbytnio w chory umysł Gosiarelli. Powinno wam wystarczyć, że w każdym możliwym scenariuszu Gosiarella przewidywała, że kogoś poza nią samą i jej ulubionymi ludźmi trzeba ocalić. Jeśli jesteście zaprzyjaźnieni z fabułami książek i filmów o tematyce post-apo lub chociaż raz w życiu widzieliście jakiś horror, wiecie, że wszyscy nie mogą przetrwać. Stąd też wziął się pomysł na dwa nadchodzące cykle.

W notkach z serii Only one będą pojawiać się przedstawiciele danej grupy, których Gosiarella za wszelką cenę chciałaby uratować (np. przed zjedzeniem żywcem przez stado zombiaków), ponieważ choć nie zna ich osobiście, uważa, że to co zrobili jest godne ocalenia ich życia. Może dzięki tym tekstom poznacie kilka (mniej) znanych osób, których dorobek zachwyca autorkę różowego bloga i sami zaczniecie ich lubić.
Z kolei w Kill them All, opisane zostaną grupy osób, które Gosiarella sama najchętniej zaraziłaby morderczym wirusem. To pewnie brzmi trochę nienawistnie, a może nawet kontrowersyjnie, ale Gosiarella wierzy, że niektóre czyny należy potępiać.

Gosiarella wyjaśniła, na ile wyjaśnić potrafiła, a jeśli nie wyjaśniła dobrze to już w sobotę będziecie mogli przeczytać na blogu pierwszy post z nowego cyklu. Jeśli szybko kojarzycie fakty, właśnie zaczęliście kojarzyć, że przecież w sobotę miała pojawić się pierwsza część „Why so serious?” i w tym momencie Gosiarella i eM grzecznie się tłumaczą, że biorą wolne na święta (innymi słowy ich mózgi potrzebują wytchnienia!). Skoro weekendy na różowym blogu są już zajęte przez inne cykle, „Only One” & „Kill them All” będą się pojawiały bez konkretnego harmonogramu – ot tak na spontanie! Wszystko wyjaśnione? A właśnie, że nie wszystko!

Czas na Was! W tych dwóch nowych seriach to WY będziecie władcami zarazy (może nazwa nieadekwatna, ale brzmi nieźle)! Pod tą notką możecie wybierać grupy osób, dla których Gosiarella zostanie wybawicielem lub katem. Gosiarella jest ciekawa, jak się to sprawdzi i ma nadzieję, że pojawi się wiele dobrych pomysłów. Gosiarella ma także nadzieję, że z czasem inni blogerzy przyłączą się do zabawy i sami pobawią się w fikcyjne ratowanie i mordowanie (cześć bezlitosna Magdo!). Jak powinno to wyglądać w praktyce? 
Rzucacie pomysłami na grupy -> Gosiarella wybiera daną grupę (np. Azjaci) -> Gosiarella publikuje Kill Them All lub Only One -> Jeśli komuś się podoba, bawi się i podaje własne (fajnie byłoby by pojawił się link, by kolejne osoby wiedziały o co chodzi). 
Wszystko jasne? W takim razie w sobotę pojawi się Kill Them All lub Only One z Azjatami!

Ps. Jeśli myślicie, że cała seria powstała tylko po to by Gosiarella mogła sobie do woli wrzucać zombie obrazki na bloga i fanpejdża to macie absolutną rację! 
Ps2. Macie już jakieś pomysły na grupy, które można wykorzystać do tych serii?

Prześlij komentarz

14 Komentarze

 1. No dobra przekonałaś mnie:D stworzę coś od czasu do czasu, w miarę możliwości jak mi Smoczyca pozwoli:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Wiedziałam, że w końcu mi się uda :)
   Smoczyca? To już nie Wielki głód?

   Usuń
  2. Mały Głód jak w reklamie Danio:P Smoczyca (ze Shreka, bo emanuje subtelnym kobiecym wdziękiem:D), bo się tak przysysa do jedzenia, jakby rok nie jadła.

   Usuń
 2. Brzmi fajnie! W takim razie z niecierpliwością czekam, co Gosiarella tam wymyśli by zobaczyć to w praktyce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W teorii Gosiarella zawsze coś namota, ale praktyka lepiej wychodzi, więc w sobotę zobaczysz i mam nadzieję, że Ci się spodoba :)

   Usuń
 3. Gosiarella, kocham Twoje cykle ! Czekam na pierwszą część Kill then all and Only One :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci ślicznie Niepoprawna Romantyczko i mam nadzieję, że i te pokochasz ;)

   Usuń
 4. Ja to bym jednak wolała Only One w sobotę, bo nieładnie tak ludzi na święta zabijać :)
  I mam pytanie: czy Azjaci coś Ci zrobili? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy, będzie Only One z pewnym wyjątkowym Panem, którego wielbię ;)
   Właściwie oni nawet nie wiedzą o Gosiarellowym istnieniu, ale tak! Jest pewna grupa azjatów, która mi poważnie się naraziła, dlatego pierwsi idą na odstrzał!

   Usuń
 5. Ohoh! Podoba mi się! W ogóle, mam słabość do twoich pomysłów Gosiarello, więc NIE LICZ na złe słowo ode mnie ^^ Oczywiście z zapartym tchem wyczekuję nowych notek :3 Zapowiada się arcyciekawie. I jeśli miałabym podać teraz, na spontanie jakąś grupę osób... może czytelnicy? Albo... O! Już wiem! Brzuchomówcy! (Proszę nie patrzeć na mnie dziwnie) Jestem bardzo zaintrygowana, czy też brzuchomówcy wydają się Gosiarelli godni ocalenia, czy też nie. Uważam, że jest to bardzo niedoceniany odsetek społeczeństwa! :o (Albo nie nawdychałam czegoś, ale to nie ważne)
  W każdym razie, czekam, czekam na notkę i... hm...
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Le Sherry! :)
   Przyznaję, że gdy pierwszy raz przeczytałam twój komentarz, zrobiłam wielkie oczy i w przerażeniu zaczęłam się zastanawiać, jak wyłonie z tak wąskiej grupy podgrupę, którą będę mogła wytłuc (bo ten, którego bym ocaliła, przyszedł mi do głowy od razu), ale w końcu wymyśliłam, którzy mnie irytują ;) Sherry z dumą ogłaszam, że zaraz po pojawieniu się dwóch notek o azjatach, pojawi się twój pomysł z brzuchomówcami. Już skaczę z radości na samą myśl ;)
   Daj znać, gdybyś miała jeszcze jakieś pomysły!

   Usuń
 6. Bardzo ciekawa stronka i mega dużo fajnych rzeczy.

  Serdecznie gratuluję i pozdrawiam autorów.


  Feel free to visit my site ... dodaj strone

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Le Sherry! :)
  Przyznaję, że gdy pierwszy raz przeczytałam twój komentarz, zrobiłam wielkie oczy i w przerażeniu zaczęłam się zastanawiać, jak wyłonie z tak wąskiej grupy podgrupę, którą będę mogła wytłuc (bo ten, którego bym ocaliła, przyszedł mi do głowy od razu), ale w końcu wymyśliłam, którzy mnie irytują ;) Sherry z dumą ogłaszam, że zaraz po pojawieniu się dwóch notek o azjatach, pojawi się twój pomysł z brzuchomówcami. Już skaczę z radości na samą myśl ;)
  Daj znać, gdybyś miała jeszcze jakieś pomysły!

  OdpowiedzUsuń