Kill Them All vs Only One


Gosiarella przygotowała dla Was nowy cykl na bloga (tak, jakbyście jeszcze nie mieli ich dość). Znacie już True Story, w którym Gosiarella z mordem w oczach rozbiera bajki na części pierwsze, tylko po to by zepsuć Wam dzieciństwo. Znacie również „Why so serious?”, w którym Gosiarella wraz z eM niszczą Wasze biedne mózgi i psują rodzimą blogosferę (np. zaklepywaniem, czy pisaniem w trzeciej osobie). Tym razem będzie trochę inaczej! Czas na Totalną Apokalipsę! Muhahahaha -> to był ArcyZły Złowieszczy Śmiech.


Zapewne nie wiecie, że był czas (w sumie dalej jest), w którym Gosiarella miała małe zbzikowanie na punkcie potencjalnej apokalipsy, powstania zombie, śmiercionośnych wirusów lub zwyczajnie, jak każdy racjonalnie podchodzący do życia człowiek, Gosiarella obmyślała plany zdobycia władzy nad światem. Nie zagłębiajmy się zbytnio w chory umysł Gosiarelli. Powinno wam wystarczyć, że w każdym możliwym scenariuszu Gosiarella przewidywała, że kogoś poza nią samą i jej ulubionymi ludźmi trzeba ocalić. Jeśli jesteście zaprzyjaźnieni z fabułami książek i filmów o tematyce post-apo lub chociaż raz w życiu widzieliście jakiś horror, wiecie, że wszyscy nie mogą przetrwać. Stąd też wziął się pomysł na dwa nadchodzące cykle.

W notkach z serii Only one będą pojawiać się przedstawiciele danej grupy, których Gosiarella za wszelką cenę chciałaby uratować (np. przed zjedzeniem żywcem przez stado zombiaków), ponieważ choć nie zna ich osobiście, uważa, że to co zrobili jest godne ocalenia ich życia. Może dzięki tym tekstom poznacie kilka (mniej) znanych osób, których dorobek zachwyca autorkę różowego bloga i sami zaczniecie ich lubić.
Z kolei w Kill them All, opisane zostaną grupy osób, które Gosiarella sama najchętniej zaraziłaby morderczym wirusem. To pewnie brzmi trochę nienawistnie, a może nawet kontrowersyjnie, ale Gosiarella wierzy, że niektóre czyny należy potępiać.

Gosiarella wyjaśniła, na ile wyjaśnić potrafiła, a jeśli nie wyjaśniła dobrze to już w sobotę będziecie mogli przeczytać na blogu pierwszy post z nowego cyklu. Jeśli szybko kojarzycie fakty, właśnie zaczęliście kojarzyć, że przecież w sobotę miała pojawić się pierwsza część „Why so serious?” i w tym momencie Gosiarella i eM grzecznie się tłumaczą, że biorą wolne na święta (innymi słowy ich mózgi potrzebują wytchnienia!). Skoro weekendy na różowym blogu są już zajęte przez inne cykle, „Only One” & „Kill them All” będą się pojawiały bez konkretnego harmonogramu – ot tak na spontanie! Wszystko wyjaśnione? A właśnie, że nie wszystko!

Czas na Was! W tych dwóch nowych seriach to WY będziecie władcami zarazy (może nazwa nieadekwatna, ale brzmi nieźle)! Pod tą notką możecie wybierać grupy osób, dla których Gosiarella zostanie wybawicielem lub katem. Gosiarella jest ciekawa, jak się to sprawdzi i ma nadzieję, że pojawi się wiele dobrych pomysłów. Gosiarella ma także nadzieję, że z czasem inni blogerzy przyłączą się do zabawy i sami pobawią się w fikcyjne ratowanie i mordowanie (cześć bezlitosna Magdo!). Jak powinno to wyglądać w praktyce? 
Rzucacie pomysłami na grupy -> Gosiarella wybiera daną grupę (np. Azjaci) -> Gosiarella publikuje Kill Them All lub Only One -> Jeśli komuś się podoba, bawi się i podaje własne (fajnie byłoby by pojawił się link, by kolejne osoby wiedziały o co chodzi). 
Wszystko jasne? W takim razie w sobotę pojawi się Kill Them All lub Only One z Azjatami!

Ps. Jeśli myślicie, że cała seria powstała tylko po to by Gosiarella mogła sobie do woli wrzucać zombie obrazki na bloga i fanpejdża to macie absolutną rację! 
Ps2. Macie już jakieś pomysły na grupy, które można wykorzystać do tych serii?