Looking For Anything Specific?

Header Ads

Co się stanie, kiedy Gosiarella przejmie władzę nad światem i dlaczego nie jest to dobry pomysł


Wszyscy stali bywalcy Różowego Bloga dobrze wiedzą, że Gosiarella od dawna knuje, spiskuje i tworzy plany, by przejąć władzę nad światem. To nie żarty! To już się dzieje i lepiej, żeby wszyscy byli świadomi, że w nie tak dalekiej przyszłości tj. gdy przejmę władzę, to cały świat będzie miał się znacznie lepiej, niż obecnie. Niemniej tu i tam chodzą plotki o tym, jak mogłoby wyglądać Gosiarellowe panowanie. eM z eM poleca też ma swoje przypuszczenia, więc jako przyszły uczciwy władca postanowiłam je tu zamieścić. Oddaję głos eM:


Cześć Smyki!
Wypadałoby się przedstawiać, prawda? Jestem eM. Niektórzy z Was mogą mnie znać jako Władającą Patelnią, Królową Zaklepańców, Piszącą w Trzeciej Osobię, Tą, Która Podrzuca Gosiarelli Najdziwniejsze Pomysły, oraz Strażniczkę Utrzymywanie Ego Gosiarelli na Odpowiednio Niskim Poziomie. Ewentualnie możecie kojarzyć eM z Why so serious, tworzonego kiedyś (dawno, dawno temu) razem z Gosiarellą. No dobrze, ale dlaczego eM zabrała w końcu głos na blogu Różowej, po tak długiej nieobecności? Bo chce Was na coś przygotować. A raczej uświadomić, że kiedy Gosiarella przejmie władzę nad światem (a niestety eM przez swoje dziwne pomysły jej w tym przez przypadek pomoże), to życie nas wszystkich nie będzie wyglądało zbyt różowo (suchar zamierzony!). 

No, chyba że chcecie zostać pożywką dla zombie. Wtedy proszę bardzo, eM nikomu niczego nie zabrania. Myślicie, że zombie apokalipsa jest niemożliwa? Jesteście w błędzie! To chytry plan Różowej Blogerki. Najpierw zapewni wszystkich, że jest doskonałym źródłem informacji na temat tego, jak przetrwać spotkanie z gnijącymi, a zanim się obejrzymy, po kryjomu rozpęta szaleństwo. I jaka będzie Wasza pierwsza myśl?
Trzeba się posłuchać Gosiarelli. 
BŁĄD!
Materiały pomocnicze: tak będzie wyglądać przyszłość.
Gosiarella tworzy swoje posty tylko dlatego, żeby w momencie, kiedy przyjdzie odpowiednia pora, wykorzystać swoją pozycję eksperta ds. zombie, aby wszyscy zaczęli jej się kłaniać. Albo dygać (tak w ogóle, to uważajcie, nawet bez zombie Gosiarella stara się wmanewrować ludzi w dyganie przed nią). Co będzie potem? Zajmie najbezpieczniejsze miejsce? Będzie chroniła tylko tych, którzy będą jej prawili komplementy. I to jeszcze w określonej ilości! 
I zapomnijcie o Zaklepańcach! eM chciała zauważyć, że nawet jej tytuł Królowej Zaklepańców nie pomoże, kiedy Różowa dorwie się do władzy! Zaklepywanie? Zapomnijcie! Chyba, że będziecie chcieli zostać pożywką dla zombie.  Biedni Zaklepańcy. Teraz to chociaż trzyma ich w piwnicy i czasami sobie o nich przypomni. A co będzie, kiedy będzie ich zbyt wielu? No zapłaczą się, bo nie będą mogli uratować damy z opresji! 

I serio, eM by się bała mieć szesnaście lat w czasie rządów Gosiarelli. Cwana bestia wprowadzi jakiś dekret (serio, wrócą dekrety, korony i piękne sukienki, ale akurat na te dwie ostatnie rzeczy eM nie będzie narzekała), który nakazywać będzie trzymanie ich w jednym miejscu, tak aby nie zagrażały jej panowaniu. 
Czy coś w tym stylu, tylko przemyślane trzy razy lepiej niż jej ukochani Złoczyńcy (trzeba przyznać, że dziewczyna uczy się na błędach). 

Pamiętajcie jeszcze o tym, że jedna osoba do rozpętania zombie apokalipsy to trochę mało (nie to żeby eM nie wierzyła w Gosiarellę, co to, to nie!), dlatego Różowa wykorzysta wszystkich znanych jej Złoczyńców (zapewne zrobi im casting i będzie ich oceniała w skali disneyowatości). Myślicie, że dlaczego zaczęła ich bronić na blogu? Że niby oni tacy mili i nierozumiani? 
Jedna osoba, eM?! Gosiarella ma Różową Armię!
Zobaczymy, jak to będzie wyglądało, kiedy przestaną rozumieć ludzi, którym mieli pomóc (serio, Gosiarello, eM dobrze radzi, zastanów się nad tą koalicją!). 
Najpierw najbardziej różowy blog w Internecie, potem cały świat. 
Paranoja? Nie, eM czuje się dobrze, dlaczego pytacie? 

eM i tak będzie #TeamGosiarella, więc to Wy powinniście się zacząć bać. eM dobrze radzi!

Ps. Zgadzacie się z eM, czy może macie inną wizję tego, co się będzie działo, gdy Gosiarella zostanie władcą świata?
Ps2. A Wy należycie do #TeamGosiarella? 
Ps3. Przy okazji zapraszam na bloga eM, bo nie dość, że świetnie pisze, to w dodatku zajmie ważne stanowisko w rządach nowego świata!

Prześlij komentarz

0 Komentarze