Looking For Anything Specific?

Header Ads

Poradnik Prezentowy: Spersonalizowane upominki

Sekretne plany dominacji nad światem Gosiarelli

Zawsze mam problem z kupowaniem prezentów - kupuje je kompulsywnie, gdy je zobaczę i daję ludziom bez okazji, a gdy zbliżają się święta, nie mam bladego pojęcia, co podarować bliskim. Zakładam, że część z Was ma podobny problemy, dlatego doceńcie, że wraz z My Gift DNA przychodzę do Was z propozycjami na spersonalizowane prezenty akurat w grudniu, bo po prawdzie na każdą okazję się nadadzą, nie tylko na Gwiazdkę!

Spersonalizowane prezenty mają tę zaletę, że dzięki grawerunkowi nawet przedmioty codziennego użytku stają się niesamowicie oryginalne, a dodatkowo my-obdarowujący wychodzimy na kreatywne bestie. No dobrze, po prawdzie nawet grawerunek nie jest już tak niezwykły, jak mógłby się wydawać, dlatego odrobinę go przyprawmy geekowstwem, by był idealny! Gotowi?


Prezent jak z bajki


Macie obok siebie jakąś księżniczkę? A może księcia z bajki? Ja mam Rycerza, który odważnie zabija pająki dzierżąc w rękach kapcia, ale na potrzeby Świąt postanowiłam go awansować na księcia (niech stracę!). Jeśli mam być całkiem szczera taki prezent mi się podoba, choć zdecydowanie to lekki trolling i Rycerz nowo mianowany na księcia raczej nie wyrwie sobie nowej księżniczki na taki książęcy portfel, bo od razu się zorientuje, że takiego prezentu nie dostał od kolegi.
Sama niby też księżniczką nie jestem, ale przebijam Aurorę w późnym wstawaniu, więc należy mi się podanie śniadania na takiej tacy, jak na załączonym obrazku, prawda? W razie czego podpowiem, że wśród dostępnych opcji są między innymi kubki, poduszki, kufle, karafki, czy poduszki, więc jest w czym wybierać.


Prezent dla walczących o tron
Gadżety z Gry o Tron

...lub ich kibiców... lub dla oczekujących nadejścia zimy (czy też obiadu). Tak naprawdę wśród prezentów dla fanów "Gry o Tron" jest w czym wybierać. Osobiście jestem fanką hasła "I'm not a princess, I'm Khaleesi", jednak w prezencie kupiłam kufel z napisem "You know nothing". Wiem, wiem, ponownie lekki trolling, jednak w przypadku mojego Rycerza, to strzał w dziesiątkę. Nie macie pojęcia, ile razy na zadane pytanie, odpowiada "nie wiem". 

Prezent dla Gosiarelli

Mieliście okazję go zobaczyć już na pierwszym zdjęciu. Wybaczcie, ale to nie jest coś, co powinniście kupować, bo jeszcze stworzycie mi niepotrzebną konkurencję, a jak powszechnie wiadomo tylko jedna osoba (ostatecznie organiazacja, ale nie lubię dzielić się władzą!) może zdominować świat i sprawować nad nim władzę absolutną. Gosiarela ma już swój notes do spisywania swoich sekretnych planów, więc drżyjcie narody! Muhahahaha (To miał być diaboliczny śmiech, gdyby ktoś się zastanawiał).


Proponuję wykorzystać pozostały Wam czas na obdarowanie bliskich prezentami. Mam nadzieję, że udało mi się choć trochę pomóc Wam w wyborze prezentów. Jeśli nie, to odsyłam Was na stronę MyGiftDNA.pl, gdzie znajdziecie inne pomysły na spersonalizowany prezent na Mikołajki. W zasadzie, jeśli mi się udało, to też Was tam odsyłam. Gdy już coś wybierzecie, nie zapomnijcie się pochwalić zdjęciami, bo jestem ciekawa, co tam nawymyślacie!

Ps. A co znalazło się na Waszej liście wysyłanej do Mikołaja i co sami najczęściej kupujecie w prezencie?

Prześlij komentarz

0 Komentarze