Looking For Anything Specific?

Header Ads

Nadciąga grudzień, czyli premiery książkowe i filmowe


Jest grudzień, a to znaczy, że w księgarniach ruch zamarł, a raczej, że znajdziecie tam wysyp świątecznych tytułów, które akurat mnie kompletnie nie interesują. Za to w kinach będzie się działo. Nawet Deadpool powraca... z tym samym filmem, który już widzieliśmy, czyli "Deadpool 2", ale wzbogacony świąteczną oprawą. Tiaaa... Dobra, lećmy już z tym, żebyście wiedzieli, czy znajdziecie coś, na co warto czekać.


F.G. Haghenbeck - Diablero
Wydawnictwo: Rebis
Data: 11 grudnia

Powieść, na podstawie której powstał serial Netflixa.
Demony, duchy, strzygi, diabły i upiory, wynocha, jazda, won, precz!!! Elvis Infante nadchodzi! Diaboliczne połączenie thrillera i horroru z akcją toczącą się w niebywałym tempie. A wszystko to podszyte przewrotnym czarnym humorem!
Po dramatycznej śmierci brata były więzień Elvis Infante, weteran wojny w Afganistanie, błąka się po podejrzanych dzielnicach Los Angeles, pracując jako diablero: łowca demonów, upadłych aniołów i innych nadprzyrodzonych istot, którymi handluje się na czarnym rynku i organizuje z ich udziałem nielegalne walki. Jest doskonale świadomy, że prędzej czy później nadarzy mu się sprawa taka jak ta: mocno skomplikowana, z udziałem księdza o uwodzicielskim talencie, bezlitosnej zabójczyni, która wygląda jak gotycka lolitka, oraz potężnej międzynarodowej organizacji związanej z owym nielegalnym handlem.

L.A. Fiore - Bestia. Przebudzenie Lizzie Danton
Wydawnictwo: Niezwykłe
Data: 12 grudnia

Nazywają go potworem. Zimne jak lód bladoniebieskie oczy prześwietlają cię na wylot. Jest bezwzględny. Jest okaleczony. Jest niebezpieczny. Żyje w zamku godnym baśni, ale nie jest księciem. Jest bestią. Jest brutalem. Jest zabójcą. Przeznaczenie sprawi, że nasze światy zderzą się ze sobą. Nazywają go potworem, ale jest moim ocaleniem. "Bestia to historia o walce ze swoimi demonami i pogoni za nadzieją, do której droga wiedzie przez miłość. To współczesny romans, utrzymany w klimacie mrocznej baśni, osadzony wśród majestatycznych krajobrazów Szkocji. Zakochałam się w bohaterach i żywo odmalowanej scenerii." ~ Elena's Book Blog

Trent Reedy - Armia graczy
Wydawnictwo: Feeria Young
Data: 12 grudnia
Dwunastoletni Rogan Webber jest mistrzem w Laser Viper, swojej ulubionej grze wideo. Kiedy światowej sławy twórca gier zaprasza go, by wraz z pięciorgiem najlepszych pro graczy w kraju wziął udział w ekskluzywnym turnieju, jest megaszczęśliwy. Cała piątka ma zamieszkać w luksusowych apartamentach i testować najnowocześniejszy sprzęt do gier wirtualnych – marzenie każdego gracza... i największe możliwe wyróżnienie!Teraz jako potężne roboty bojowe biorą udział w cyfrowej bitwie, jednak ich misje stają się coraz trudniejsze. Część graczy rezygnuje, a pozostali zaczynają podejrzewać, że gra nie jest tym, czym wydawała się na początku... Dlaczego żołnierze i roboty, z którymi walczą w Laser Viper, zachowują się tak dziwnie? Co kryje się za nietypowymi błędami? I dlaczego gra wydaje się być taka... prawdziwa? Rogan i jego rywale muszą współpracować, aby odkryć prawdę i zrobić to, co trzeba... bo świat, w którym gry wideo atakują rzeczywistość, już dawno przestał być bezpieczny.

Zabójcze maszyny - 7 grudnia


Aquaman - 19 grudnia


Mary Poppins powraca - 19 grudnia


Spider-Man Uniwersum - 25 grudnia


Płomienie - 28 grudnia


Ps. Znalazło się coś dla Was?

Prześlij komentarz

0 Komentarze