Looking For Anything Specific?

Header Ads

Gdy Twój facet ma wór prezentów, czyli wady i zalety romansu z Mikołajem


Zakładam, że byliście bardzo grzeczni w tym roku, a sterta prezentów opatrzona Waszym imieniem już piętrzy się w saniach ciągniętych przez renifery, a to oznacza, że już niebawem odwiedzi Was Święty Mikołaj! Jeśli znajdzie się wśród Was ktoś na tyle szalony, by próbować uwieść wesołego grubaska (pomysły ludzi już dawno przestały mnie dziwić), to proszę wcześniej zapoznać się z poniższą listą plusów i minusów romansu ze Świętym Mikołajem!Rozdaje prezenty

Chyba nie muszę Cię przekonywać, że prezenty są świetne, a skoro Mikołaj ma fabrykę prezentów, to dodaj dwa do dwóch i wyjdzie promienny uśmiech na Twojej twarzy! Co prawda nikt dokładnie nie powiedział, co dokładnie w tej jego fabryce się produkuje, ale sądząc po prezentach, które rok rocznie znajdujemy pod poduszką i pod choinką, to asortyment ma bogaty! Książki, perfumy, ubrania, figurki - wymyśl coś i z pewnością to u niego znajdziesz. W dodatku ma spore doświadczenie w rozdawaniu prezentów, więc z pewnością za każdym razem wstrzeli się z upominkiem wpasowującym się w 100% w Twój gust. Czy to nie cudownie?

Wszyscy go znają i kochają

Zmagałaś się już z problemami, gdy Twoi rodzice lub przyjaciele nie przepadali za Twoim chłopakiem? Umawiając się ze Świętym Mikołajem nie będziesz miała tego problemu. W końcu wszyscy go kochają i będą się przy nim zachowywać nienagannie (w przeciwnym razie trafią na listę niegrzecznych dzieci i nici z fajnego prezentu!). obcy ludzie też będą niesamowicie grzeczni i mili, gdy pojawisz się w jego towarzystwie. Koniec z nieprzyjemnym spojrzeniem pań zmęczonych całodziennym staniem na kasie. Koniec z nie miłymi paniami w urzędach! Teraz musisz przyzwyczaić się do życia w serdecznym świecie pełnym uśmiechniętych i pomocnych ludzi.

Pracuje sezonowo

Okres aktywności zawodowej Mikołaja przypada na grudzień, więc w pozostałe miesiące w roku masz go wyłącznie dla siebie. Nie ma problemu z planowaniem wakacji! Poza tym będzie miał dla Ciebie czas, gdy tylko tego zapragniesz, bo nie będzie miał dobrych wymówek, by tego nie robić! Co prawda z tego co wiem, za rozdawanie prezentów kokosów nie zarobi, ale wolontariat jest szlachetny i należy go docenić. Dodatkowo w ciągu tego jednego miesiąca powinien nazbierać tyle ciasteczek, że na cały rok wystarczy! Niemniej Święty Mikołaj to naprawdę przedsiębiorczy facet i nie brakuje mu zleceń na reklamy, a taka Coca-Cola z pewnością groszy nie płaci! Jasne, większość reklam nagrywanych będzie tuż przed sezonem świątecznym, ale jeśli zacznie brakować kasy, to Pepsi zawsze chętnie go przyjmie, by paradował w kompielówkach z niebieską puszką. Może nawet uda mu się zabrać Cię ze sobą na plażę, na której będą kręcić spot?

To Święty Mikołaj!

Postać kultowa! Kochałaś go od najmłodszych lat swojego życia. Już wtedy przynosił Ci prezenty i kojarzył się ze szczęściem. Żaden inny facet spoza rodziny nie rozpieszczał Cię przez tyle czasu, więc jak mogłabyś go nie kochać? Wasz związek powinien przetrwać próbę czasu, a jeśli nie, to i tak po rozstaniu nie będziecie mieli wrogich stosunków (sama się z nim nie spotykam, a i tak odwiedza moją sypialnie co roku... źle to zabrzmiało), w końcu jak to wpłynęłoby na jego image?! Zresztą co ja tu będę smędzić o rozstaniu, gdy związek dopiero przed Tobą, a wraz z nim niezapomniane przejażdżki na saniach zaprzeżąnych w latające renifery i miłe wieczory, w czasie których elfy będą Ci nadskakiwać!


Rozdaje prezenty

Musisz pamiętać, że Mikołaj nie rozdaje prezentów tylko Tobie. Nie masz na wyłączność niczego, co znajduje się w jego worku! Musisz zdusić zazdrość, jeśli ta piękna blondynka, do której tak ładnie się uśmiecha, dostanie coś, co sama chciałabyś od niego dostać. Nie ma lekko. Poza tym istnieje spora szansa, że fabryka prezentów jest odpalana tylko w sezonie, więc możesz wcale nie dostawać tylu prezentów, na ile liczysz. Przykro mi.

Wszyscy go znają i kochają

Nie wydaje mi się, aby udało Ci się spotkać człowieka, który nie rozpoznałby Twojego faceta. Za to jestem przekonana, że większość z nich będzie ciągle go zaczepiać, by zrobić sobie z nim zdjęcie oraz wyrecytować listę prezentów. Na dłuższą metę, to może być uciążliwe. Wyobraź sobie, że siedzicie sobie w restauracji, a kelner zamiast przyjmować Wasze zamówienie, zapisuje na szybko, co chce dostać pod choinkę. Wokół Was ciągle biega gromada rozwrzeszczanych dzieci, a w dodatku kobieta z sąsiedniego stolika wpycha się Twojemu facetowi na kolana. Nie zdziw się, gdy któregoś dnia znajdziesz ślad szminki na jego iałym kożuszku.

Pracuje sezonowo

No leń i obibok! Wziąłby się do jakiejś pożądnej roboty, a nie posty na bloga wstawiał... a nie czekajcie... to miało się kończyć tak: ... a nie dzieciom prezenty rozdawał! Jasne, fajnie, że będziesz go miała przez większość czasu pod ręką, a przynajmniej będzie to fajne przez pierwszy miesiąc, czy dwa. Po trzecim dostaniesz szału, gdy wrócisz do domu, a a ten leń będzie na kanapie leżał i telewizję oglądał! Ponadto nie będzie go w najważniejszym czasie w ciągu roku, czyli w Święta! Będziesz siedziała z całą rodziną przy stole, a jego krzesło będzie puste. To smutne, gdy nie można przeżywać Świąt wspólnie. Jeszcze smutniejsze, jeśli w tym czasie rodzina nie przyjedzie, a Ty będziesz sama jak palec.

To Święty Mikołaj!

Nie znam Twojego typu idealnego mężczyzny, ale naprawdę kręci Cię stary, brodaty grubasek dzwoniący dzwonkiem? Jeśli masz daddy  grandpa issues, to to naprawdę nie moja sprawa, ale Twój psycholog z pewnością się ucieszy. Niemniej ciekawi mnie po ilu porannych Ho Ho Ho, walniesz mu patelnią w głowę. Poważnie pytam. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to też okey. A co z wyciąganiem zaklinowanego grubaska z komina? Trochę wstyd, jeśli ów komin będzie należał do znajomych. Zniesiesz te wszystkie fałszywe uśmiechy skrywające politowanie? Tak tylko pytam.
Wiem, że wcześniej pisałam, że po rozstaniu powinniście zachować przyjacielskie stosunki, ale wiesz... wróżką nie jestem, więc całkiem możliwe, że jeśli go urazisz, to wpisze Cię dożywotnio na listę niegrzecznych dzieci i będziesz miała bana na prezenty! Może lepiej nie ryzykować?

Podobało się? Chcesz być na bieżąco? Wbijaj na Gosiarellowego Facebooka!

Poza tym możesz sprawdzić: Wady i zalety romansu z Księciem z Bajki!

Ps. Dzieciaczki moje kochane, trzymam mocno kciuki, żeby Mikołaj przyniósł Wam wspaniałe prezenty (i Gosiarelli też wybaczył ten tekst)! Mam również nadzieję, że ten przedwczesny prezent ode mnie też Wam się podobał. Kolejne pojawią się w okolicach Świąt, a wierzcie mi, jest na co czekać!

Prześlij komentarz

0 Komentarze