Looking For Anything Specific?

Header Ads

Black Friday 2019 Książki i gadżety dla Geeków


Dziś ten dzień, w którym dzięki promocjom z okazji Black Friday powinniśmy oszczędzić masę pieniędzy, ale koniec końców skuszeni niskimi cenami czyścimy swoje konta z oszczędności. No cóż... skoro ja cierpię, Wy też będziecie, bo przygotowałam zestawienie najciekawszych rabatów na książki i gadżety dla Geeków!Księgarnia Znaku jest jedną z moich ulubionych, w których zawsze można trafić na książki w cenach, obok których nie da się przejść obojętnie. Z okazji Black Friday książki objęte promocją podzielono na grupy: Rabat do -86%, 72%, 60%, 48% i 42%.
Przykładowo "Zastrzelić, zadźgać i otruć" z 49,99 zł został przeceniony na 6,99 zł, z kolei "Trucizna, czyli jak pozbyć się wrogów po królewsku" aktualnie kosztuje 11,17 zł, a jeśli jesteście normalni i nie lubicie czytać o tym, jak kogoś zabić, to też nie będziecie rozczarowani ofertą. Przykładowo "Początek wszystkiego" Robyn Schneider kupicie za 8,12 zł.


Dziś kupicie książki z rabatem do -80%, a wśród ciekawszych pozycji znalazły się m.in. "Kosmiczne dziewczyny" (14,97 zł), czy "Uwikłana" (7,89 zł).


Do niedzieli obowiązuje promocja 3 za 2 na książki, filmy i muzykę, a na gry planszowe -20%.


Do niedzieli -20% z kodem: BW-2019


Do 3 grudnia rabaty do -45%.


Funko POPy od 35 zł i masa gadżetów na promocji do niedzieli!


Poza regularnymi promocjami, Collector przez cały weekend do zamówień przekraczających 100 zł będzie dorzucał losowego Funko POP gratis.

Dziś Yatta przygotowało rabat na mangi Studia JG do -50%. Dla przykładu seria "Noragami" i "Pokój w kolorach szczęścia" jest za -20%, a "Twoje Imię" -30%.


Co dwie godziny wrzucane są nowe produkty w ramach Black Friday, a przy okazji można upolować Funko w dobrych cenach (od -60%).640 tytułów w księgarni grupy wydawniczej Foksal zostało objętych promocją trwającą do 1 grudnia.


Prześlij komentarz

0 Komentarze