Gosiarellę można opisać na wiele sposobów. Krakuska - z dziada pradziada. Utrapienie swojego faceta. Właścicielka wiecznie ubłoconego bolończyka. Absolwentka politologii ze specjalizacją w Public Relations i dziennikarstwie. Zwyczajna dziewczyna z rocznika '88, który pozwala jej pamiętać czasy bez internetu. Nieobliczalna blogerka pisząca o (pop)kulturze, lubiąca wyzwania i niekonwencjonalne pomysły. Pierwsza blogerka z popiersiem w 3D. Blogerka tak dobra, że wszyscy ją kopiują. Posiadaczka przerośniętego ego. Książkoholiczka. Zakochana w fantastyce i historii. Maniaczka seriali. Idealistka, która zbyt często zapomina by nie zmieniać świata. Wszystko powyższe ma swoje odzwierciedlenie na różowym blogu, na którym aktualnie gościsz.Blog rozpoczął swoją działalność pod szyldem "W krainie stron" w połowie lipca 2011 roku, gdy Gosiarella postanowiła podzielić się wrażeniami z przeczytanych książek z szerszą grupą odbiorców. Początkowo publikowane były jedynie recenzje książek, a z czasem dołączyły do nich opinie o filmach i serialach. Czas mijał, a blog zmieniał nazwę i tematykę, stawał coraz bardziej nieprzewidywalny, poszukiwał własnej ścieżki rozwoju i za nic nie pozwalał się okiełznać. Aktualnie porusza tematykę kultury i popkultury z delikatną nutką lifestyle'u. 


Osoby odwiedzające bloga regularnie prawdopodobnie obdarzyły Gosiarellę zaufaniem, jednak tym z Was, którzy zaglądają tutaj po raz pierwszy proponuję by wpierw sprawdziły, czy Gosiarella ma podobne upodobania do waszych. Wybierzcie z archiwum kilka książek/filmów, które znacie, przeczytajcie recenzje i sprawdźcie, czy macie podobny gust. Czytając bloga musicie przede wszystkim zaufać jego autorowi, a dopiero później jego opiniom.

Kontakt: gosiarella@gmail.com


WAŻNE!
Wszystkie treści zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa oraz chronione są prawem autorskim [Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa: 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych].
Nie wyrażam zgody na kopiowanie treści umieszczonych na blogu bez mojej wyraźnej zgody.
Jednocześnie informuje, że nie przywłaszczam sobie praw do wszelkich zamieszczanych tu grafik, okładek, cytatów, etc.