Zombie Moda


Nadszedł dzień, który teoretycznie nigdy nie powinien się zdarzyć. Oto już za moment na różowym blogu, Gosiarella opublikuje po raz pierwszy (i mam nadzieję, że ostatni) post związany z modą. Na całe szczęście lekko nienormalną, bo z modą zombie. Zapytałabym głupio, czy chcielibyście nosić na sobie zombie, ale wszyscy wiemy, jak kretyńsko to brzmi. Może zamiast kompromitować się (jeszcze bardziej), przejdę do meritum i zaprezentuję najfajniejsze ubranka z zombiaczkami.

Buty

Spójrzcie na swoje nudne obuwie, a teraz spójrzcie na zdjęcie powyżej. I co? Kupujemy zombiastyczne buciki? Gosiarellowym faworytem są bezprzecznie te umieszczone w lewym górnym rogu, czyż nie są urocze? Oczywiście, że są! Dobrze to teraz muszę znaleźć je gdzieś do kupienia w moim rozmiarze, a następnie poszukać znajomych, którzy nie wstydziliby się ze mną gdzieś w nich wyjść. Ciekawe co będzie większym problemem? 


Damskie ciuszki


Podobnie wygląda sprawa z sukienkami. Ta z lewego górnego rogu będzie moja i nie ma zmiłuj! Na szczęście ona wydaje się być dość subtelna, więc może ludziki na ulicach nie będą uważać Gosiarelli za taką psychopatkę, jaką jest. A wy, dziewczyny, widzicie tu coś dla siebie?

Dział męskiObiecałam, że męscy czytelnicy też znajdą tutaj coś dla siebie i jak zawsze dotrzymuję słowa (patrzcie, jaka wiarygodna blogerka ze mnie!). Chociaż akurat mężczyźni nie powinni narzekać na brak psychopatycznych ciuchów w sklepowych działach męskich. Podły Croop ma aktualnie rewelacyjne zombiaki na wyprzedaży, a House t-shirty z motywem komiksowym i oczywiście Tazza ala Hulka! Szkoda tylko, że dranie nie wprowadzili tych cudów na dział damski. Ich projektanci albo są mega leniwi, albo wychodzą z założenia, że kobiety powinny nosić wyłącznie kokardki, mufinki i napisy na krajobrazach. Seksizm jest wszędzie!

Ochrona czachyZdecydowanie to najlepsza zombiastyczna część garderoby, a do tego taka unisexowa! Jeśli są tu zombie maniacy, niech mi napiszą, czy są w stanie teraz przeżyć bez czapki w stylu zombie? Nawet nie próbujcie mi wciskać, że się da, bo wiem, że gdy zima nadejdzie to będę takie miała (tak, liczba mnoga!).

Ps. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile radości przyniosło mi stworzenie tego posta! A niebawem nadejdą Zombie Gadżety, kto poza Gosiarellą się cieszy? 
Ps2. Kto z Was byłby w stanie założyć coś z powyższych ciuchów?