Różowa Akademia Zombie Hunterów


Cześć Różowe Sałaty! Z okazji dnia dziecka mam dla Was tak niesamowicie dziwny projekt, że w trakcie jego wymyślania martwiłam się o własne zdrowie psychiczne. Na szczęście szybko stwierdziłam, że nie warto się tym zadręczać (ani niepotrzebnie zaznajamiać psychologów z moim stanem). Dzieciaczki moje drogie, oto przed Wam Różowa Akademia Zombie Hunterów.

Nadszedł koniec świata, w którym istnieje podział między słodkim różem, bajkowymi historiami i pięknymi księżniczkami, a ponurymi zombiaczkami, które czyhają na nasze mózgi. W nowej rzeczywistości władze nad światem zdobędą dziewczyny o słodkim spojrzeniu i maczetą w dłoni. 

Przy okazji tekstu o Akademii Dobra i Zła, pewna bardzo nikczemna blogerka (eM) podrzuciła pomysł, którego nie miałam serca nie zrealizować. Chodziło o to by stworzyć akademię, w której istniałyby zajęcia m.in. ze skutecznych taktyk przetrwania apokalipsy, techniki skutecznego zaklepywania, przerabiania przedmiotów codziennego użytku na śmiercionośną broń, wykłady w stylu 'Narcyzm - Twój najlepszy przyjaciel', 'największe błędy złoczyńców - czego unikać', czy 'Jak dobrać broń do sukienki'. W skrócie dowiecie się jak zabić zombie by nie poplamić sobie flakami butów oraz kiedy lepiej puścić swojego rycerza przodem. Tym sposobem Gosiarella została założycielką i dyrektorką Akademii, ale nie martwcie się nie tylko ja będę prowadzić zajęcia. Nabór wykładowców będzie trwał. 

Różowa Akademia Zombie Hunterów będzie serią tekstów...ekhm...ćwiczeń i wykładów publikowanych na blogu, więc spokojnie będziecie mogli się na nie dostać tak jak do tej pory. Jeśli jednak chcecie mieć pewność, że nic Wam nie ucieknie możecie zapisać się na newsletter (znajduje się poniżej), dzięki któremu staniecie się oficjalnymi adeptami. Oficjalni adepci Różowej Akademii Zombie Hunterek dostaną dodatkową treść, a także dyplom ukończenia Akademii - ogólnie fajerwerki, flaki i konfetti! 

Ps. Niebawem ruszamy!
Ps2. Przy okazji będzie to ciekawe uzupełnienie nowej tematycznej pory roku, czyli Barejcznego Królewskiego lata, który będzie połączenie tematyki bajek z tekstami o monarchach.