Looking For Anything Specific?

Header Ads

Gosiarella we wrogim obozie, czyli eksperyment z DC


Tym razem krótko, bo przynoszę jedynie zapowiedź i to nawet nie nowego cyklu, a krótkiej misji zwiadowczej. Otóż Panie, Panowie i wszystkie Różowe Sałaty tego świata, postanowiłam w końcu rozprawić się z DC. Możliwe też, że to DC rozprawi się ze mną, ale zobaczymy jak wyjdzie. Rozpoczynam przygodę w obozie wroga i wciągu najbliższych tygodni będę powracała z raportami.

O co chodzi? 
Jak wszyscy pewnie dobrze wiecie jestem oddaną fanką Marvela, jednak nie znaczy to, że automatycznie muszę negować wszystko, co stworzono pod logiem DC. Skąd! Zazwyczaj doceniam ich mocne strony, w tym Złoczyńców z Jokerem na czele, ponieważ są wprost genialni! Niestety po kilku raczej nieudanych kontaktach z tworami DC szybko się poddawałam, przez co nie miałam okazji dobrze poznać ich uniwersów. Dlatego ruszam z misją i co środę będę Wam składać raporty pokazujące, jak wygląda życie członka teamu Marvela we wrogim obozie. Z pewnością będę poddawana wielogodzinnemu praniu mózgu przez Arrowa, Flasha i całą resztę ich bohaterów. Wątpię, by udało im się złamać Gosiarellę i naprawdę boję się w jakim stanie będą superbohaterowie DC, gdy z nimi skończę, ale przynajmniej w końcu na Różowym Blogu zapanuje równowaga między dwoma komiksowymi gigantami. Przy okazji mam szczerą nadzieję, że gdzieś w zakamarkach ich uniwersów znajdę przyczajonych Złoczyńców godnych tego, by skraść moje różowe serduszko, więc warto się dać im ku temu okazję. 


Może takich uroczych postaci jest w DC więcej?!
Czego możecie się spodziewać? 
Zaczniemy od tematów związanych z serialowymi adaptacjami komiksów, a później zobaczymy, czy starczy nam nerwów na zgłębianie innych obszarów działalności superbohaterów i supervillainsów od DC. Niemniej wszystkich fanów DC ostrzegam, że najprawdopodobniej nie będą one najładniejsze, a poziom ich kąśliwości może okazać się zabójczy, więc na wstępie wolę uprzedzić, że jeśli wpadniecie na pomysł oblania mnie smołą i wytarzania w piórkach to w różowych mi do twarzy. Zaczynamy za tydzień z Arrow, więc bądźcie dzielni!

Ps. Eksperyment DC w żaden sposób nie wpłynie na Mitologiczną Wiosnę, która również ruszy niebawem!
Ps2. Powiedzcie mi proszę, że fani DC to przetrwają i nie muszę się martwić listami z pogróżkami, ani Batmanem czyhającym na balkonie.
Ps3. Jeśli chcecie się dołączyć do Gosiarellowego wielce prawdopodobnego cierpienia to w tym tygodniu oglądamy Arrow!

Prześlij komentarz

0 Komentarze