Zlot Krakowskich Blogerek + zabawa

Moje Drogie Krakowskie Blogerki!
Poznajmy się!
Spędzamy na swoich blogach dużo czasu, poznajemy się dzięki licznym grą i zabawą, rozmawiamy ze sobą na portalach, a większość z nas nigdy nie widziała się na oczy. Przyszedł czas, aby w końcu się poznać.
Pomysł zrodził się wczoraj na forum NaKanapie.pl i już mamy wstępny termin spotkania: 24 Lipca o 12:30 na Rynku w Krakowie pod księgarnią Matras.

Musimy się w jakiś sposób rozpoznac, dlatego Abigail* i GLAMisPINK** zaproponowała byśmy przypięły do  bluzek/torebek/czegokolwiek karteczkę z naszym blogspotowym nickiem. Jeśli macie inne propozycje chętnie ich wysłuchamy, dlatego serdecznie wszystkie zapraszam do udziału w dyskusji i poznanie szczegółów Tutaj!

W naszym blogowym świecie jest też wiele innych fantastycznych osób, które mam nadzieję uda mi się kiedyś poznać. Jednak na dzień dzisiejszy mogę Was kochane jedynie zaprosić pod koniec lipca do Krakowa!


Druga częśc mojej notki to 11 pytań, które prawie przegapiłam od mojej kochanej Panna_Indyviduum, która najwyraźniej postanowiła się zemścić ;) Dziękuję skarbie:*

1. SF czy fantasy? -> Fantasy
2. Kawa czy herbata? -> Herbata
3. Rowling czy Tolkien? -> Rowling
4. Noc czy dzień? -> Noc!
5. Powieść czy zbiór opowiadań? -> Powieść
6. Anioł czy diabeł? -> Mimo wszystko Anioł
7. Rock czy pop? -> pop
8. Smok czy pegaz? => pegaz
9. Biel czy czerń? -> Czerń
10. Tatuaż czy piercing? -> Tatuaż
11. Fotografia czy malarstwo? -> Fotografia


~~~~~~~
* Nie mogę się przyzwyczaic, że na forum i blogspot są zupełnie inne nicki. Wrrrr!
** Bardziej podoba mi się Waniliowa ;)