Długo i nieszczęśliwie


Zaczynam powoli tęsknić za niszczeniem Waszego dzieciństwa, więc podejrzewam, że już nie długo skończy się przerwa od True Story. Wiem, że już zaczynacie drżeć ze strachu w obawie o Wasze ulubione bajki (swoją drogą możecie je podać w komentarzach). Dziś też nie możecie się czuć całkiem bezpieczni, bo oto Gosiarella odnalazła sprzymierzeńca, który również upodobał sobie dręczenie fanów bajek. Chciałabym Wam zaprezentować serie ilustracji zatytułowanych „Unhappily Ever After”, stworzonych przez nowojorskiego artystę Jeffa Honga. Grafiki przedstawiają jego wizję tego, co stałoby się gdyby postacie z bajek, trafiły do naszej rzeczywistości (czyli coś podobnego do FotoBajki o Kenie i Barbie), a przy okazji poruszają ciężki temat problemów współczesnego świata. Gotowi?Co prawda zazwyczaj w schroniskach ciężko znaleźć słodkie szczeniaczki (o rasowych nawet nie będę wspominać), a jedynie starsze, schorowane psiaki, które największych twardzieli przyprawiają o łzy.Wiem, będę się smażyć w piekle, ale nie mogę się przestać śmiać, gdy widzę powyższe zdjęcie. Dobra wróżka/matka chrzestna tym razem zawiodła Kopciucha?
Kolejny powód by kupować kosmetyki nie testowane na zwierzętach... 
... i nie chodzić do cyrku.


Jestem przekonana, że zarówno Pocahontas, jak i Kokoum woleliby spędzać czas (lub być właścicielami) w Indiańskim kasynie, niż wieść takie życie, jakie przypadło im w rzeczywistości (więcej tutaj).


Czy tylko ja uważam, że to odrobinę rasistowskie?
A więc to dlatego jeszcze nigdy nie spotkałam syrenki? Dziękuję Ci bardzo BP!

Akurat Bella moga skończyć gorzej. Pamiętacie diagnozowałam u niej syndrom sztokholmski (czytaj więcej) ? Do tego przecież związała się z Bestią, więc operacje plastyczne to i tak optymistyczny scenariusz dla tej panny.

Simba został Królem Zoo. Też fajnie.

„Unhappily Ever After” Jeffa Honga to jedna z najlepszych serii graficznych, przedstawiających wizję życia animowanych bohaterów w prawdziwym świecie. Mam nadzieję, że niebawem zaprezentuję Wam kolejną. Chcielibyście? 

Ps. Który obraz zrobił na Was największe wrażenie?
Ps2. W lipcu powraca nowa dawka True Story, kto się cieszy?