4 pomysły na prezent dla kobiety


Dzień kobiet to fajne święto. Z jednej strony nie wymaga wiele wysiłku przy celebracji, w przeciwieństwie do urodzin, rocznic, świąt, czy nawet walentynek, dzięki czemu znacznie zmniejsza presje przy wyborze prezentu. Z drugiej strony jest jednak na tyle istotne by mężczyźni w naszym życiu postarali się choć przez minutkę pomyśleć o nas, naszych potrzebach i czymś co sprawi radość. Tak, dzień kobiet to zdecydowanie fajne święto. Choć większość z nas zapewne dziś zostanie obdarowana kwiatkami, czekoladkami, czy bielizną (miejmy nadzieję seksowną i w odpowiednim rozmiarze) to nie zaszkodzi stworzyć mały poradnik dla mężczyzn, a nuż przyda się za rok.

1. Spełnij jej marzenie
Marzenia mają to do siebie, że bywają małe i duże. Zawsze znajdzie się takie, które będzie łatwo spełnić. Posłuchajcie swojej kobiety i sprawdźcie czym aktualnie możecie sprawić jej ogromną przyjemność. Może od tygodni wspomina o weekendzie w górach? Może są w sprzedaży bilety na koncert jej ulubionego zespołu? Może jest ostatnio zestresowana i przydałby się jej relaksujący masaż? A może dawno nie zabieraliście jej do restauracji lub na paintball? Bądźcie kreatywni! Jeśli nie to przypomnijcie sobie kiedy ostatnio widzieliście jej szczery uśmiech. Zastanówcie się co było tego powodem i postarajcie się odtworzyć tą scenę. Wierzcie mi będzie zachwycona waszymi staraniami!


2. Zabierzcie ją na zakupy
Zazwyczaj delikatnie irytują mnie pytania o to co chcę dostać. Pierwsze 10 razy jest miłe, ale później wydaje mi się, że zwyczajnie ktoś nie chce zadać sobie na tyle trudu by samemu wymyślić rozwiązanie. Trochę inaczej działa, gdy zabierzecie swoją kobietę do sklepu i pozwolicie wybrać odpowiednią rzecz. Tylko błagam was, nie bierzcie jej przez przypadek do spożywczaka! Zabierzcie ją na zakupy do prawdziwego sklepu i pozwólcie wybrać jej prezent, który nie będzie kiełbasą. Niech to będzie butik z ubraniami, jubiler, czy księgarnia. Jestem pewna, że wyda wasze pieniądze na coś co jej się spodoba. I nie martwcie się, że dostaniecie po łbie za to, że poszliście na łatwiznę. Wytłumaczcie, że dla odmiany powinna dostać prezent od osoby, która ma dobry gust - po takim tekście nie będzie się sprzeczać. 

3.  Kupcie zabawny i przydatny gadżet
Niech to będzie coś przydatnego, a zarazem odzwierciedlającego jej charakter. I nie, niech to nie będzie patelnia, bo najpewniej dostaniecie nią w łeb! Może słuchawki, które są jednocześnie puchatymi nausznikami w jej ulubionym kolorze? Albo piękne etui na telefon? Ogrzewacze rąk w kształcie króliczków, zasilane na usb? Z pewnością znajdziecie coś uroczego i niezwykle potrzebnego. Wierzę w Was!


4. Coś sprawdzonego
Każdy ma swoje słabości, lubi zbierać coś z danej kategorii. Gdy zrozumiecie na jakim punkcie ma fioła wasza kobieta będziecie mieli problem z głowy na dłuższy czas. Postaram się rozwinąć ten punkt na moim przykładzie. Mam fioła na punkcie książek, figurek Funko POP! i słodkich gadżetów, dlatego Gosiarellowy Chłopak najczęściej idzie na łatwiznę: sprawdza którą figurkę już mam i kupuje nową. Może wasza kobieta ma hopla na punkcie butów, bielizny, perfum, zegarków, maczet, czy figurek aniołków. Poświęćcie chwilę na przestudiowanie jej pokoju (tylko bez przesady), a olśnienie przyjdzie samo. 

Moi drodzy mężczyźni, wierzę, że te cztery proste wskazówki pozwolą wam znaleźć idealny prezent. Nie tylko na dzień kobiet. Możecie potraktować je uniwersalnie i zastosować także przy wyborze prezentów na urodziny, imieniny, rocznice i wszystkie inne okazje. 

Ps. Drogie kobiety dodałybyście coś więcej? Podzielicie się najwspanialszym prezentem, jaki otrzymałyście?