Looking For Anything Specific?

Header Ads

Filmy na randkę - czym kierować się przy ich wyborze?Randka, czy to pierwsza, czy kolejna jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Pomysłów na wspólne wyjście jest naprawdę wiele, jednak najpopularniejszym jest romantyczny wieczór we dwoje przy ciekawym filmie. Może to być kino albo sens w domu. Ważny jest film. Jaką produkcję wybrać, żeby filmowa randka była udana. Poniżej kilka podpowiedzi dla was.

Film na pierwszą randkę
Znacie się od niedawna, ale coś zaiskrzyło i postanowiliście spędzić wspólnie wieczór na seansie filmowym. Produkcji do obejrzenia jest naprawdę wiele i wybór odpowiedniej na pierwszą randkę, może okazać się bardzo trudny. Horror, film akcji, a może dramat? Jeśli nie wiemy, jaki gatunek filmowy preferuje nasza wybranka, warto postawić na coś, co rozbawi was oboje. Najlepsze komedie rozbudzą w was pozytywne emocje, będziecie się razem śmiać, a to będzie miało korzystny wpływ na waszą dalszą znajomość. Skojarzycie swoje towarzystwo z dobrą zabawą i uśmiechem na twarzach.

Seans filmowy nie tylko na pierwszej randce
Spotykacie się już jakiś czas, a może jesteście już razem kilka lat i nadal chodzicie na randki. Kolacje przy świecach, wieczorne spacery, a nawet ekstremalne przygody to świetne pomysły na wspólne wyjście. Jednak kino i dobry film nadal wydaje się dobrym miejscem na randkę. Teraz wiecie już, jakie gatunki filmowe preferuje każda ze stron, więc powinno być łatwiej wybrać film. Pomimo to macie problem? Ona nie lubi horrorów, a do Ciebie nie przemawiają dramaty obyczajowe? Nadal możecie wybrać najlepsze komedie, które akurat wyświetlane są w kinach. Innym rozwiązaniem, równie dobrym, mogą okazać się thrillery oraz filmy sensacyjne. Te gatunki filmowe dostarczą wam zastrzyk adrenaliny i dzięki nim przeżyjecie w kinie emocjonujące chwile.

Wciągający serial propozycją na kilka kolejnych randek
Światowa pandemia na jakiś czas zamknęła nas w domach. Restauracje, teatry, kina i inne miejsca dostarczające rozrywki były zamknięte. Nie wiadomo, czy sytuacja ta się nie powtórzy. Jednak jeśli chodzi o randki, nie jest to tak dużym problemem. Romantyczną kolację możesz przygotować w domu, a zamiast wypadu do kina, zaserwować swojej drugiej połówce dobry i wciągający serial. Oczywiście niekoniecznie jest to propozycja na pierwszą randkę, ale na kolejną już jak najbardziej. Możecie umawiać się na takie nietypowe randki raz w tygodniu. Na przykład w dniu emisji nowego odcinka. Bardzo pomocne w takich spotkaniach są wszelkiego rodzaju platformy streamingowe, takie jak:
► Netflix
► HBO Go
► Amazon Prime Video
► Player
► VOD
► Ipla
► Disney+
► Apple
Są one bogate w różne gatunki sitcomów, od komediowych, poprzez obyczajowe, kończąc na serialach pełnych grozy. Każdy miłośnik odcinkowych produkcji znajdzie tam coś dla siebie.

Najlepsze recenzje filmów i seriali
Wiesz już jaki gatunek filmu lub serialu wybrać, lecz nadal nie wiesz, czy ta produkcja będzie dobrą opcją. Na blogu Ekspert.ceneo.pl znajdziesz opisy oraz recenzję najpopularniejszych filmów i seriali, które możesz zobaczyć zarówno w kinach, jak i na platformach streamingowych. Ponadto blog zawiera artykuły na temat różnego rodzaju gier oraz sprzętu RTV. Dowiesz się z nich między innymi, jaki telewizor wybrać, żeby wspólne seanse były jeszcze lepsze.

Ps. Gdybyście mieli iść dziś na randkę, jaki film wybralibyście?

Prześlij komentarz

0 Komentarze