Looking For Anything Specific?

Header Ads

Krakowski Rap Kontratakuje (KRK) - Chodź na pole

Maro & Franek
Zapraszam na hiphopowy rejs po Krakowie! 
Tym razem post zarówno dla Krakusów, jak i wszystkich, którzy tu nie mieszkają, a chcą zrozumieć klimat naszego miasta. Krakowscy raperzy i raperki (jest takie słowo?) zebrali to, co w smoczym mieście kochają najbardziej i przenieśli na jeden utwór. Tym razem będzie mało Gosiarellowych komentarzy, ponieważ głos oddam 34 osobom, którzy wzięli udział w projekcie Krakowski Rap Kontratakuje (KRK) - Chodź na pole.  Rymują: Wąski, Cones, Blanton, Ind, Daros, Sabot, Wiolin, Wuer, Draq, Grochu, Mbe, Polar, Emka, Kielon, Zielak, Snajper, Papaj, Ordy, Franek, Maro, DymiTree, Tobi, Ryvin, Diabeł, Folku, Ośwa, Furiat, Tater, Żabol, Arczi, Szpak, Atama, Kejraz, Kozim.

Krakowski Rap Kontratakuje to projekt promujący rap płynący prosto z serca małopolski. Z inicjatywy ekipy Dealpack Clan, w jednym kawałku występuje razem 34 MC's z grodu Kraka. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Krakowie, a jego rozmiar stawia je również na pierwszym miejscu w Polsce. 

Gosiarella jest kawałkiem zachwycona, więc grzechem byłoby o nim nie wspomnieć! Całość jest na wysokim poziomie, teksty i bity dobrze ze sobą współgrają. Dzięki klipowi odkryłam wielu genialnych raperów, którzy dotąd nie słyszałam. Choć przede wszystkim pozostaje wierną fanką moich znajomych, którzy wzięli udział w projekcie. Pozdro!

Prześlij komentarz

0 Komentarze