Wejdź w skórę superbohatera


Przy okazji ostatniej tematycznej pory roku, czyli wakacji z zombie, zrobiłam mały przegląd ciuchów (link). Tym razem także nie mogłam się powstrzymać, zwłaszcza, że niektóre ubrania inspirowane komiksowymi bohaterami są piękne i mają pelerynki! Poważnie, skarpetki z pelerynką rządzą! Do tego nie zapominajmy, że nawet Superbohaterzy stawiają na pierwszym miejscu przebranie się w swoje wdzianka i dopiero w pełni odpicowani ruszają na ratunek świata. 

Buty

Jakiś czas temu widziałam cudowne buty (adidasy) ze skrzydełkami i chętnie wdziałabym je na nóżki, jednak z pewnością nie obraziłabym się za szpilki wystylizowane na komiksowych bohaterów (prawy dolny róg). Z pewnością dobrałabym do nich jakąś ładną sukienkę w klimacie.

Super Skarpetki i rękawiczkiRękawiczki mogę sobie darować. Pończochy z pelerynką (!) są spoko, ale zdecydowanie to właśnie skarpetki podbiły moje różowe serduszko. Jeśli ktoś pytałby mnie o zdanie to za te niebieskie Kapitana Ameryki ze skrzydełkami oddałabym wiele. Niestety nie udało mi się ich dotąd znaleźć na stronach polskich sklepów internetowych (ani jakichkolwiek innych z pelerynkami), dlatego jeśli ktoś coś znajdzie to dajcie znać!

Bieliznowe

Superbohaterowie już nie raz nam udowadniali, jak ważne są majtki w tym zawodzie. Co prawda zawodowcy noszą majtki na gaciach, co w pewnym stopniu tłumaczy, dlaczego niektóre z wyżej zaprezentowanych mają pelerynki, bo przecież normalnemu człowiekowi musiałoby być w nich nieco niewygodnie. Na szczęście Gosiarella nie jest normalna, więc jeszcze niezdecydowana, jakie byłyby dla niej najlepsze. Mimo wszystko chyba obstawałabym przy batmanowskim stroju kąpielowym lub szlafroku. 

Spodnie i paski

Większość spodni z wyżej zaproponowanych na powyższym obrazku jest dla mężczyzn, więc nie będę się w ich temacie za dużo rozgadywać. Powiem krótko: chce dresy ze znaczkiem Supermana. Koniec. Kropka.

Sukienki Gorsety

W zombie edycji zakochałam się w pokrytej zombiakami sukience. Nie mogę jej zdradzić, dlatego ograniczę się do tego cudownego gorsetu (po prawej stronie), który wygląda, jakby jego posiadaczka była w trakcie "przemiany" w superbohatera. Prosty i piękny. Zdecydowanie na nie jestem w przypadku sukienki Supermena w lewym górnym rogu. Nawet dla mnie to przegięcie.

Pełne kostiumy

Tym razem mamy typowo cosplay'owe kostiumy. Co prawda wątpię by dużo osób biegało po mieście w pełnym przebraniu Supermena, Spidermena, czy innego mena. Niemniej, jako przebranie konwentowe czy halloweenowe jest jak najbardziej na miejscu. Damskie kostiumy z pewnością służą także do innych celów.


Podkoszulki

W przypadku podkoszulków jestem najbardziej pazerna i chciałabym mieć w szafie wszystkie! Codziennie byłabym innym bohaterem z innymi mocami. W sumie posiadanie pseudo super faceta też nie byłoby najgorsze. 
 Bluzy

Bluzy są najlepsze! Spójrzcie na kaptury! Rewelacja!

Czapki i dodatki

Winter is coming, więc czapka się przyda. A w takiej to nawet nos nie zmarznie.

Ps. Większość z powyższych rzeczy możecie znaleźć w ofercie sklepów internetowych (niestety w większości zagranicznych).
Ps2. Znaleźliście coś dla siebie? Jeśli tak dajcie znać co!